Meduňka » Katalog firem a služeb

Meduňka

Obchůdek se zdravou výživou a dárkovým zbožím Kontakty: Katka Kolečková
Adresa Hamerská 12 Zubří Česká republika 756 54 Česká republika Mobilní telefon: 605 401 788 Kolečková Kateřina

Popis

Photo of Meduňka

Otevírací doba:

Po-Pá    8:30  – 17hod

Poznámky

Od Roku 2006 jsme v Zubří provozovali masáže, vlastně jsme byli v Zubří jedni z prvních. Od začátku jsme chtěli pro lidi dělat víc, než jim jen „ namazat  záda“. Reflexní terapie není jen masáž nohou. Je to opravdu terapie těla i duše. Aby byla pomoc komplexní, je nutné doplnit organismu chybějící látky. Minerály, vitamíny, byliny … A taky hodné děti si zaslouží odměnu. A tak vznikla myšlenka  nabídnout lidem k masážím i prodej. Nejdřív jen jako doplněk k masážím, pak už jsme se nevešli do jedné místnosti a zkusili otevřít obchůdek. Začátek byl v budově bývalých jeslí, stejně jako masáže. Pak,  nejen , že prodejna změnila název na „Meduňka“, ale i místo. Teď ji najdete na Hamerské ulici, vedle pekárny .

Nabízíme v ní široké spektrum zboží. Kromě léčivých bylin, mastí, čajů a produktů zdravé výživy  zde můžete koupit dárek někomu blízkému, drobnost pro návštěvu a hlavně něco zdravého a chutného, když vás „ honí mlsná „

A protože loňský rok byl plný změn, stěhovali jsme taky provozovnu Studia zdraví. Od listopadu nás najdete na  zdravotním středisku v ulici MUDr. Antonína Fabiána.

Kromě různých druhů masáží a reflexní terapie pořádáme taky kurzy. Reflexní terapie i klasických masáží. Přihlásit se může kdokoliv, trvají většinou 2 dny ( víkend ).

Málokdo taky ví, že umíme pomoct taky s poúrazovou rehabilitací.

od roku 2012 si můžete přečíst články v Zuberských novinách pod názvem Okénko zdraví.

Od Roku 2014, obchůdek převzala Katka Kolečková.

Pro přidání Vaší firmy do katalogu nás prosím kontaktujte na email info@zubran.cz.