Reklama: Nejlevnější posílání balíků ze Zubří

2

Pokud často posíláte nějaké balíčky a chtěli byste ušetřit, vyzkoušejte posílání balíčků přes Penguin Box. Na území města Zubří tento Penguin box najdete vedle kontejnerů pro tříděný odpad, naproti prodejně Coop nad městským úřadem.

Aktuální cena za poslání balíčku je 29kč do jiného Penguin boxu nebo 69kč přímo na adresu. Za každý odeslaný balíček navíc dostanete 10kč slevu na další balík. Maximální rozměry malého balíku jsou 39x67x15cm a velkého balíku 39x67x33cm a maximální hmotnost obou balíků je 5kg. Cena pro oba typy balíků je stejná.

Za registraci můžete získat 300 – 1500 kreditů (30kč – 150kč), za které můžete poslat několik prvních balíčků. REGISTRACE ZDE

Sdílet.

2 komentáře

 1. Katerina Jancova dne

  Dobrý den, chťela jsem se zeptat jak budou volby pro rok 2023 prezidenta,když nejsem jak Vy řikate ” ZUBŘANKA” jak ma být! Jsem v invalidnim duchodě a trvalé bydlistě mám na městskem ùřadě v Rožnově Pod Radhoštěm a v Zubri bydlim už soukromě 10let a nechci a ani mi to můj zdravotní stav mi to nedovolí,jet a zabývat se volbami v RpR! Tak múžu volit i take v Zubři? A co pro to mám udělat? Děkuji za odpověď! Můj email : katerina.jancova@valachnet.cz Telefonní číslo je 607 127 832, 773 226 043 a jestli můžu poprosit když se třeba nedovoláte tak reaguji na SMS! Bydlím na Sídliště 6.Května 1075 Zubří…….Děkuji za případnou pomoc! S pozdravem Jancova Katerina

  • Dobrý den,

   váš problém lze vyřešit několika způsoby. Pokud bydlíte v Zubří 10 let tak bych doporučil dát si zde i trvalé bydliště, ne jen, že se stanete ,,ZUBŘANKOU” ale budete moct využívat například i služeb SENIOR TAXI, která je pro seniory a invalidy v Zubří dostupná a dokáže jim zpříjemnit život. A co víc, tím pádem budete moci v Zubří i volit a to nejen v prezidentských volbách.
   Stačí navštívit podatelnu městského úřadu v Zubří a zažádat si o změnu trvalého bydliště, pokud nemovitost ve které bydlíte nevlastníte, vezměte sebou i souhlas vlastníka ( může být například součástí nájemní smlouvy).

   Pokud Zubřankou být nechcete, zařiďte si voličský průkaz v Rožnově pod Radhoštěm, do 6.1.2023 na základě tohoto průkazu vám bude umožněno volit i v Zubří, nebo kdekoli jinde.

   Pokud máte více dotazů, obraťte se na podatelnu městského úřadu Zubří. +420 571 757 051

   S pozdravem Aleš Měrka, starosta města

   p.s. tato odpověď Vám byla zaslána i na výše uvedený e-mail.

Zanechat komentář