Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

ZUBŘÍ OPEN 2014

6.9.2014

Zdarma

V sobotu 6. září se uskuteční druhý ročník tenisového turnaje ve čtyřhrách Zubří OPEN 2014. Hraje se stejně jako vloni na třech antukových kurtech Polyfunkčního centra. Prezentace bude probíhat v místě konání od 8.00 do 8.15 hodin, začátek turnaje je plánován na 8.30 hodin. Vzhledem k počtu kurtů jsme byli opět nuceni omezit počet startujících dvojic a to na čtyřiadvacet. I tak je to o čtyři více jako vloni. Dvaadvacet párů je mužských, dva páry smíšené. Budou rozděleny do šesti skupin po čtyřech a do play off postoupí šestnáct nejlepších z nich. Hraje se na jeden set. TURNAJ JE JIŽ PLNĚ OBSAZEN!!!

Video pozvánka zde:

Obhájí prvenství Jirka Fiedler s Petrem Štůskem, kteří ve finále porazili Pavla Pernicu a Roberta Jurajdu? Nebo na prvenství dosáhnou minulý rok bronzoví Štěpán Krůpa s Jirkou Poláškem a Jarek Jurajda s Tomášem Vlkem (Jarek s novým partnerem Petrem Matulou)? Nebo někdo další? I z letos nově přihlášených? Na to si ještě chvilku počkáme. Každopádně přihlášené dvojice slibují větší kvalitu než při prvním ročníku!! Máme se na co těšit!!

Rozlosování se uskuteční ve středu 3. září, bude zveřejněno na těchto stránkách a FB stránkách Sportoviště města Zubří. Rozlosování zde: http://sport.mesto-zubri.cz/image/data/dokumenty/Syst%C3%A9m%20turnaje%20%C4%8Dty%C5%99hra%202014-skupiny.pdf

Na sestřih z losování turnaje se můžete podívat na tomto odkazu:

Každý účastník se zúčastní akce na vlastní nebezpečí!! Srdečně zveme diváky, aby přišli podpořit své favority! Občerstvení zajištěno!!

Partnery akce jsou Město ZubříSportovní poháry – PSkavárna TIP cafe, LB silver a Coloria.

Podrobnosti

Datum:
6.9.2014
Cena:
Zdarma

Pořadatel

Josef Randus
Telefon:
725 900 767
Email:
Josef.randus@mesto-zubri.cz
Webová stránka:
sport.mesto-zubri.cz

Místo konání

Polyfunkční centrum Zubří
Zubří, 75654 + Google Mapa