Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Handmade market duben 2014

19.4.2014 @ 8.00 - 16.00

Kč30,

Jedná se o prodejní výstavu výrobků českých, hlavně místních výrobců. Návštěvníci zde naleznou české módní značky, nádherné šperky, ručně vyráběná přáníčka, velikonoční ozdůbky, kvalitní českou kosmetiku s oceněními jako je

”Haná – regionální produkt”, ale také bytové doplňky či různé potřeby pro maminky a jejich ratolesti.

 

Sama jsem docela tvůrčí typ, malovala jsem, vyráběla šperky či ručně tištěný papír a setkávala jsem se průběžně s různými druhy tvorby, až mi přišlo, že je celkem škoda nevidět někdy všechny naživo, na jednom místě. Akci jsem se rozhodla udělat, protože vím, že akce podobného typu se běžně konají v Praze a ve větších městech v zahraničí, vlastně prakticky po celém světě a setkávají se s velkým úspěchem.  Důvodem proč jsou tak úspěšné je fakt, že lidé čím dál více oceňují zručnost a celkově ruční výrobu a stejně tak se pomalu a jistě vracejí k nákupům místních kvalitních produktů a to nejen co se potravin týče. Lze říct, že velkovýroba a levné, masově vyráběné produkty z asijských a jiných zemí pomalu, ale jistě ustupují do pozadí a vyklízejí místo poctivé, české práci. I proto je název našich stránek na FB Handmade market – zlaté české ručičky.

 

Akce se koná již podruhé, dne 19.4. od 8:00-16:00, ve Společenském domě v Rožnově pod Radhoštěm, první se konala v polovině loňského listopadu. Snažíme se momentálně dostat co nejvíce do povědomí lidí. Reklama a oslovení potenciálních návštěvníků v médiích stojí dost peněz a tak jsme se rozhodli vybírat vstupné ve výši symbolických 30,-. Za tuto cenu se však návštěvníci mohou na oplátku dočkat malého překvapení v podobě např. ochutnávek či zkoušek různých produktů, slosování o dárkové poukazy, zajištěn je také hlídaný dětský koutek, který je uzavřený a vystlaný žíněnkami tak, aby děti nakupujících maminek byly skutečně v bezpečí. Zdarma se také děti mohou nechat namalovat na obličej.

 

Návštěvníci si budou moci vyzkoušet výrobu velikonočních zápichů do květináčů a drobných ozdůbek pod dohledem paní Dagmar Schaedelbauerové, či paní Švihelové z rožnovského hobby obchůdku Korálníček.

 

Celý Handmade market je koncipován jako příjemná výstava, kde se skutečně šikovní prodávající mohou propagovat a šířit své umění dále mezi lidi a návštěvníci mohou strávit pár příjemných chvil se svými známými, rodinou a přáteli, nakoupit si jen tak pro radost či dárečky někomu jinému.

 

Průběžně zveřejňujeme na facebookových stránkách www.facebook.com/hendmejdmarket fotografie výrobků od výrobců, kteří se zúčastní, aby si návštěvníci mohli udělat obrázek o tom, co je skutečně na výstavě čeká.

 

Monika Kaličinská

 

Fotografie z prvního Handmade marketu

Podrobnosti

Datum:
19.4.2014
Čas:
8.00 - 16.00
Cena:
Kč30,
Štítky Akce:
, , , , ,
Webová stránka:
https://www.facebook.com/hendmejdmarket?fref=ts

Pořadatel

Monika Kaličinská
Email:
handmade.market@seznam.cz

Místo konání

Společenský dům
Palackého 487
Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský kraj 756 61 Česká republika
+ Google Mapa