Den Země aneb ukliďme naše Zubří

1

Každý rok si v dubnu lidé na celém světě připomínají Den Země. Důvodem tohoto ekologicky motivovaného svátku je upozornit na důležitost ochrany životního prostředí a tím i našeho zdraví.

V rámci této příležitosti jste milí spoluobčané a přátelé srdečně zváni na 1. ročník úklidové akce pod názvem „ukliďme naše Zubří“, která se uskuteční v sobotu 6. května 2017. Sraz bude u Tesca v 9:30 hodin. Přijít a zapojit se může úplně každý, komu není lhostejné, v jakém prostředí žije.

Úklidové prostředky (pytle, rukavice) budou zajištěny. V případě nepříznivého počasí (trvalý déšť) akci přesuneme na další sobotu . I v tomto případě platí stejné místo a čas srazu.

Prosím všechny zájemce a účastníky, pokud to bude možné, aby se zaregistrovali na webových stránkách: http://www.uklidmecesko.cz/event/14281/, kde se můžete jednoduše přihlásit jako dobrovolník a zároveň sledovat aktuální informace. Také Vás žádám, jestli sami víte o černých skládkách a místech, kde je úklid nezbytný, napište komentář, připomínku a Váš nápad na webové stránky www.zubran.cz, ( dole pod tento článek do komentářů ) kde bude po celý měsíc tato akce vyvěšena.

Za váš zájem, podporu a pomoc předem děkuji.

Marika Olbertová

“Než bude ze mě země, tak dám kousek ze mě, ať i po mně tu zůstane krásná Země.“

Sdílet.

About Author

1 komentář

  1. Radka Dvořáková dne

    Ahoj, jestli si děláte nějakou statistiku, připočítejte si 2 pytle odpadků, které jsme nasbírali v aleji po točnu autobusů. Radka Dvořáková s rodinou. Je super, že taková akce vznikla.Jen by si měli lidi uvědomit, co do přírody odhazují po celý rok, aby to potom nemuseli dobří lidi po nich uklízet. Jen tak dál!!

Zanechat komentář