Čtvrtý ročník ankety Sportovec roku města Zubří

0

logo_2016-01

Již počtvrté pro Vás Odbor kultury a sportu města Zubří připravuje anketu o nejlepšího sportovce města Zubří. A vzhledem k úspěchům, kterých zuberští sportovci dosáhli v letošním roce, se máme na co těšit! Až do 6. ledna 2017 mají sportovní oddíly, kluby či jednotlivci možnost podávat nominace do ankety. Nominováni mohou být všichni sportovci, kteří během roku 2016 dosáhli významných sportovních výsledků. Svého sportovce si následně zvolí veřejnost prostřednictvím hlasování na internetu a také v Zuberských novinách. Pro nejlepší sportovce budete moci hlasovat ve čtyřech kategoriích.

Anketa je vyhlášena v těchto kategoriích:
Jednotlivci dospělí
Jednotlivci mládež
Kolektiv
Trenér roku
Sportovní legenda

Nominace
Nominace mohou předkladatelé z řad sportovních oddílů i veřejnosti vyplnit do formuláře, který je k dispozici na podatelně městského úřadu, v kancelářích Klubu Zubří, Sportovní haly a zde.
Nominováni mohou být pouze sportovci, kteří jsou registrovaní v oddílech ve městě Zubří nebo sportovci, kteří dosáhli významných sportovních úspěchů v jiných oddílech a mají v Zubří trvalý pobyt.

Hodnocení sportovců a vyhlášení výsledků
Po vyhlášení ankety „Sportovec města Zubří roku 2016“ se do hodnocení zapojí široká veřejnost, která bude hlasovat pro své favority. Sportovní galavečer s vyhlášením nejlepších sportovců města Zubří proběhne trochu netradičně v neděli, 5. března 2017 v Klubu Zubří.

Kontakt
Nominace sportovců a sportovních družstev bude Odbor kultury a sportu města Zubří přijímat do 6. ledna 2017 osobně prostřednictvím podatelny městského úřadu, v kancelářích Klubu Zubří a Sportovní haly nebo emailem na adrese Josef.randus@mesto-zubri.cz.

Sdílet.

About Author

Zanechat komentář