Hlasujte pro nejlepšího sportovce města Zubří roku 2015!!!

0

Obrázek

Město Zubří vyhlásilo na konci minulého roku třetí ročník ankety O nejlepšího sportovce města Zubří roku 2015. Až do 21. ledna měly možnost sportovní oddíly, kluby či jednotlivci podávat nominace všech sportovců a kolektivů, kteří během roku 2015 dosáhli významných sportovních výsledků. Ve čtyřech vyhlášených kategoriích můžou sportovní fanoušci vybírat právě ty nejlepší z nejlepších!! V každé kategorii lze hlasovat pro jednoho z nominovaných.
Jak můžete hlasovat? Máte možnost hlasovat dvěma způsoby:

1) Internet – sport.mesto-zubri.cz (hlasování bude spuštěno 1. února)
Na internetových stránkách má každý možnost hlasovat pouze jednou. Z důvodu regulérnosti ankety je třeba pro hlasování zadat e-mail, na který bude odeslán odkaz. Hlas se připočte až po potvrzení odkazu. V opačném případě nebude hlas do ankety započítán!

2) Anketní lístek – Zuberské noviny (vyjde v únorovém čísle)
Tento vyplněný formulář ze Zuberských novin budeme přijímat do 7. 3. 2016 na podatelně MěÚ Zubří, v kanceláři Klubu Zubří, v knihovně a v kanceláři Sportovní haly. Na těchto místech si lze vyzvednout další samostatné hlasovací lístky k vyplnění již od 1. února!!
Stejně jako v případě internetového hlasování lze hlasovat pouze jednou!

Hlasování bude ukončeno 7. března 2016.

Sportovní galavečer s vyhlášením nejlepších sportovců města Zubří proběhne v sobotu 9. dubna v Klubu Zubří a již nyní jste na něj srdečně zváni. Všechny anketní lístky budou slosovány a tři z Vás obdrží zajímavé ceny!

Sdílet.

About Author

Zanechat komentář