Město Zubří vyhlašuje třetí ročník ankety Sportovec města Zubří roku 2015

0

Obrázek

I v roce 2015 se může Zubří pyšnit nemalými úspěchy svých sportovců a Odbor kultury a sportu města Zubří pro Vás proto opět připravuje anketu Sportovec roku.  Až do 21. ledna 2016 mohou sportovní oddíly, kluby či jednotlivci podávat nominace do ankety Sportovec města Zubří roku 2015. Do ankety mohou být nominováni všichni sportovci, kteří během roku 2015 dosáhli významných sportovních výsledků. Svého sportovce si následně zvolí veřejnost prostřednictvím hlasování na internetu a také v Zuberských novinách. Pro nejlepší sportovce budete moci hlasovat ve čtyřech kategoriích.

Anketa je vyhlášena v těchto kategoriích:
Jednotlivci dospělí
Jednotlivci mládež
Kolektiv
Trenér roku

Nominace
Nominace mohou předkladatelé z řad sportovních oddílů i veřejnosti vyplnit do předepsaného formuláře, který je k dispozici zde. Nominováni mohou být pouze sportovci, kteří jsou registrovaní v oddílech ve městě Zubří nebo sportovci, kteří dosáhli významných sportovních úspěchů v jiných oddílech a mají v Zubří trvalý pobyt.

Hodnocení sportovců a vyhlášení výsledků
Po vyhlášení ankety „Sportovec města Zubří roku 2015“ se do hodnocení zapojí široká veřejnost, která bude hlasovat pro své favority. Sportovní galavečer s vyhlášením nejlepších sportovců města Zubří proběhne v měsíci dubnu 2016 v Klubu Zubří.

Kontakt
Nominace sportovců a sportovních družstev bude Odbor kultury a sportu města Zubří přijímat do 21. ledna 2016 osobně prostřednictvím podatelny městského úřadu, v kancelářích  Klubu Zubří a Sportovní haly nebo emailem na adrese Josef.randus@mesto-zubri.cz.

Výzva
V souvislosti s vyhlášením této ankety prosíme zuberskou sportovní veřejnost, aby nám zaslala tipy na bývalé sportovce a jejich výkony, které by neměly skončit v propadlišti dějin. Chceme tyto sportovce a výkony připomenout dnešní generaci a podělit se o ně s ostatními sportovními fanoušky. Pokud budete mít nějaký zajímavý tip, zašlete jej na email Josef.randus@mesto-zubri.cz. Děkujeme!

Sdílet.

About Author

Zanechat komentář