Divadelní předplatné – Místo Koule uvidíte Rychlé šípy

0

Vzhledem k nepředpokládaným událostem jsme nuceni přistoupit ke změnám v programu Divadelního předplatného pro rok 2015. První změna (o které už jsme vás informovali dříve) se týká termínu uvedení hry pražského Divadla V Rytířské „Frankie & Johnny“. Tereza Kostková a Aleš Háma se vám představí již ve čtvrtek 1. října 2015 (namísto původně plánovaných termínů – 16. nebo 23. 10. 2015).  Největší zásah do dramaturgie předplatného však spočívá ve výměně letošního posledního představení. Namísto plánované „Koule“ z Klicperova divadla uvedeme Rychlé šípy z Uherského Hradiště.

Plánovaná představení podle nové dramaturgie roku 2015

Čtvrtek 1. 10. 2015 od 18.00 hodin
Divadlo v Rytířské (Praha)
Frankie & Johnny (romance)

Pátek 4. 12. 2015 od 18.00 hodin
Slovácké divadlo Uherské Hradiště
Rychlé šípy (komedie)

Divadlo v Rytířské (Praha) – Frankie & Johnny

Čtvrtek 1. 10. 2015 od 18.00 hodin

Autor:  Terrence McNally

Krásný a uvěřitelný příběh o začátku jedné lásky…
I když už máte za sebou kousek života a několik zklamání, pořád je naděje! Johnny se právě vrátil z vězení a našel si práci v malé newyorské restauraci, kde pracuje i Frankie. A právě otevřeně prostořeká číšnice ho okouzlí. Jednou večer spolu náhodou skončí v posteli. A je tady obyčejně neobyčejné ráno. Zatímco Frankie vše považuje za drobnou aférku, protože zklamání z mužů zažila už dost, Johnny se zamiloval. V první chvíli se zdá, že jejich vztah nemůže fungovat. Ani jeden nejsou už nijak mladí. Ona má za sebou několik nepovedených lásek. On rozpadlé manželství. Po sérii vtipných slovních přestřelek a klasických nedorozumění svitne jakási naděje. Že by ti dva měli ještě šanci…?

Hrají: Tereza Kostková, Aleš Háma

 

Slovácké divadlo Uherské Hradiště – Rychlé šípy

pátek 4. 12. 2015 od 18.00 hodin

Rychlé šípy se staly okamžitě po premiéře jednou z nejúspěšnějších komedií Slováckého divadla poslední doby. Není divu, vidět na vlastní oči Mirka Dušína i se svými věrnými přáteli stejně jako zrádné Bratrstvo kočičí pracky se stalo lákadlem nejen na domovské scéně Slováckého divadla, ale i mimo ni. Znalci Foglarových komiksů dozajista ocení půvabně zpracované příběhy pětice vzorných hochů, ale i dalších postav, které jako by z oka vypadly svým tištěným kamarádům.

S díky za pochopení

Lenka Přečková

Sdílet.

About Author

Zanechat komentář