HASIČSKÝ PLES NA STARÉM ZUBŘÍ 2015

2

Dne 10. ledna 2015 proběhl na Starém Zubří první ples na území města. Pro své spoluobčany ho připravili Hasiči ze Starého Zubří. Tento ples byl obohacen o nové prvky, které ho učinily zajímavější a zábavnější. Přibyly soutěže, vystoupení a zkrátil se čas losování tomboly, která letos měla více než 160 cen. Hlavní cenou byla motorová pila Husqvarna.

Celým večerem se nesla zvláštní atmosféra, kdy při poslední soutěži, ač nemusel, zpíval skoro celý sál. Toto vyvrcholilo charitativní dražbou lehce erotického kalendáře s hasičkami z Dolní Bečvy, které jeho prodejem pomáhají postiženému chlapci (odkaz pod článkem). Kalendář získal nejvyšším příhozem (2.500,­ Kč) pan Ivan Mičola s manželkou, který tímto ukázal, že má srdce na správném místě. Ostatní ho však nenechali „ve štychu“ a vybrali mezi sebou na Davídka úctyhodných 5.136,­Kč. David Luks z Prostřední Bečvy získá celý výtěžek, tedy 7636,­ kč. O předání Vás budeme informovat. Hasiči ze Starého Zubří a hosté plesu jasně ukázali, že jim problémy nemocných dětí nejsou lhostejné. Takhle pomáhají obyčejní lidé obyčejným lidem.

Ples končil až po páté hodině a lidé z něj odcházeli obohaceni nejen o hodnotné ceny, ale i o dobrý pocit u srdíčka…

Výtěžek dobrovolného vstupného bude použit pro rozvoj činnosti mladých hasičů. Zapojte se také do dění na Starém Zubří a přiveďte své děti, vnuky i sebe k nám. Budeme pořádat další akce pro občany a především pro děti, jelikož nám záleží na jejich budoucnosti. Sledujte hasičskou vitrínku a přidejte se ke skupině SDH Staré Zubří na Facebooku.

Tímto bych chtěl poděkovat všem sponzorům, hostům a nám všem, kteří jsme se na plese podíleli, bylo to na dobrou věc.

Díky Všem.

Luděk Novák a Radim Fabián

„Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí zato. (Albert Einstein)“


Sdílet.

2 komentáře

Zanechat komentář