První lesaňácká diskotéka (A třeba ne ta poslední)

0

 

8. listopad 2014 byl pro naše družstvo žen TJ LESANA Zubří dnem D. V Kulturním domě na Starém Zubří se totiž konala akce s názvem První lesaňácká diskotéka. Jednak nám akce tohoto typu v Zubří chyběla a jednak jsme potřebovali ještě trochu „posilnit“ rozpočet na sezónu (Věřte, nebo ne, ona už i ta druhá liga něco stojí J). A tak vznikl nápad spojit příjemné s užitečným a uspořádat klasickou zábavu. Přijde někdo, nepřijde? Bude se akce líbit, nebo ne? Nezapomnělo se na něco? Bude všeho dost? Spousta takových otázek nám několik dní vířila hlavou. Teď se mělo ukázat, jestli se hodiny přemýšlení, příprav a organizování vyplatily.

A tak jsme spolu s trenéry nahodily trička, kšandy a úsměvy, DJ naladil aparaturu a zábava mohla začít. Z poměrně vlažného začátku, kdy do sálu jen sem tam nakoukl zvědavý štamgast z místního zařízení pohostinského typu, se z našeho pohledu „vyklubala“ docela dobrá akce. Viděli jsme lidi, jak se baví, smějí, tancují, což v nás zanechalo pocit spokojenosti a snad dobře odvedené práce. Jsme si vědomi toho, že je ještě potřeba vychytat „nějaké mouchy“, ale věříme, že napoprvé náš tým obstál. Proto děkujeme Vám všem, kteří jste se zúčastnili a pomohli nám vytvořit skvělou atmosféru, a doufáme, že tato zábava nebyla z naší strany tou poslední. Ještě jednou díky za podporu a snad zase někdy příště. Budeme se těšit 🙂

  Družstvo žen TJ LESANA

 

Sdílet.

About Author

Zanechat komentář