Portál Zubřan.cz slaví první narozeniny

2

Je to tak, rok uběhl jako voda a my se společně se Zubřanem můžeme ohlédnout za společně strávenými 365 dny fungování Informačního portálu Zubřan.cz

Přesně před rokem nás společně s Martinem Pšenicou napadlo vytvořit web, na kterém jsme chtěli informovat občany a všechny příznivce Zubří o dění a chystaných akcích. Vrhli jsme se do toho bezhlavě, bez rozsáhlých příprav a je až neuvěřitelné jaký obrovský mechanismus náš nápad spustil. Než se dostaneme k technickým údajům a co všechno za tento první rok vzniklo, bych velmi rád poděkoval všem, kteří se spolupodílí obsahem a propagací webu. Jmenovitě za obor kultury a sportu Lence Přečkové, Josefovi Randusovi a Tomášovi Indrákovi za přidávání kulturních a sportovních akcí společně s propracovanou grafikou, panu Jiřímu Kolečkovi za krásné fotografie, kterými nás zásobuje a Vám všem, kteří jste jakkoli přispěli k tomu, že portál Zubřan.cz je navštěvovaný a dle ohlasů velmi oblíbený.

Je toho spousta co na portále chystáme, jedinou překážkou je čas, neboť Zubřan.cz vzniká v našich volných chvílích. Proto budeme postupně rozšiřovat sekce a náš informační záběr bude širší. Proto pokud máte chuť se k nám s tvorbou obsahu přidat, nebo jakkoliv podílet, či budete mít jen nápad na “zlepšovák” budeme neskutečně rádi.

Děkujeme za vaši přízeň a Zubřanovi i Vám přeji hodně úspěchu do dalšího společného roku.

 

Několik technických údajů:

Obsah webu:

 • Napsali jsme pro vás 203 článků.
 • Informovali jsme vás o 212 akcích v našem kalendáři.
 • Pořídili jsme pro vás 8 561 fotek, které jste mohli shlédnout přímo na webu pod články.
 • V katalogu firem a služeb naleznete 56 kontaktů.

Za rok jsme evidovali dle Google Analytics:

 • 72 820 Návštěv
 • 25 282 Uživatelů
 • 169 510 Zobrazení stránek
 • Celková velikost obsahu webu na serveru 2,85GB

Autor: Aleš “Zubřan” Měrka

Sdílet.

About Author

2 komentáře

 1. Z.Janošková dne

  Do dalších let přeji Zubřanovi hodně úspěchů, dobrých nápadů a spokojených uživatelů. Jste super, vydržte!
  Z. Janošková

Zanechat komentář