Horní konec CUP 2014 ovládly BERUŠKY

2

Dne 28. června se uskutečnil již tradiční fotbalový turnaj – Horní konec CUP. Jedenáctý ročník tohoto turnaje s sebou přinesl spoustu emocí, napjatých situací, skvělých sportovních výkonů, výborné občerstvení v podobě hovězího guláše a chuťově nepřekonatelných kuřecích steaků a především přátelskou a velmi výjimečnou atmosféru. Turnaje se zúčastnilo šest družstev – Berušky, KSK, Růžoví panteři, Ševci, KFC Marodi a Muchy.

Jednotlivé zápasy se hrály v časovém rozmezí 2x 15 minut. O zpestření celodenního programu se postaraly ženy, které hrály proti holkám z reklamní agentury Ostrava. Divákům předvedly opravdu originální a vzrušující zápas. Kromě žen se turnaje zúčastnily také naše mladé zuberské naděje. Děti se mohly pochlubit největším počtem branek.

Vítězné družstvo Berušek zastupoval Karel Drda, Jiří Němec, Libor Raždík, Zdeněk Urban, Marek Mičkal, Radim Andrýsek, Lukáš Němec a gólmanem byl Pavel Horák.

Celou tuto akci ukončil DJ Petr Cáb, který nám naservíroval ty nejlepší hity osmdesátých a devadesátých let, ale i současné hity. O oblibě tohoto turnaje vypovídá čím dál větší účast jak hráčů, tak i diváků.

Na závěr děkujeme všem sponzorům, pořadatelům, hráčům, fanouškům a všem, bez kterých by tato akce nemohla vzniknout.

Těšíme se na příští rok!

 

Horní konec CUP  2014 Zubří – Haldy, hlavně ty boky


 

Ženy x holky z reklamní agentury Ostrava


 

Horní konec CUP  2014 Zubří – Prodloužení   první pětiminutovka


 

Horní konec CUP  2014 Zubří – Prodloužení   druhá pětiminutovka


 

Horní konec CUP  2014 Zubří – Penalta   Robert Jurajda


 

Horní konec CUP  2014 Zubří – Děti


 

Horní konec CUP  2014 Zubří – červení x modří 1 0


 

Autor článku, videí  a fotek: Marika Olbertová

 

 

Sdílet.

About Author

2 komentáře

Zanechat komentář