Usnesení Ústavního soudu

3

 

Odkaz ke stažení usnesení ZDE

Sdílet.

About Author

3 komentáře

 1. Martin Holčák dne

  Vážení spoluobčané,

  opravdu už mi vážně dochází trpělivost, neustálé referenda, které nikam nevedou. Je opravdu tak nutné se všude neustále angažovat, jak strašně se naše město zadluží malým krytým bazén? Každý slušný hotel má bazén a normálně prosperuje? Proč by ho teda nevyužilo a nezaplatilo naše město? Neustále dohady a argumenty, typu, že děti ze školy do bazénu stejně nemůžou je úplný nesmysl. Je to jen věc názoru nebo snad dnešní rozmazlené doby, kdy děti musí mít povolení na to aby mohly vyjít ven? Navíc naše město je plné nadšených sportovců , kteří by jistě ocenili plně vybavené multifunkční centrum a ne jen koupaliště, které se využije jen v létě????? Opravdu je mi to vážně líto, tolik vyhozených peněz za neustálé referenda. Již dávno se mohlo začít stavět, a teď nám místo krasného m. centra zůstane staré, rezavé, hnusné, zarostlé koupaliště, které nám nikdo samozřejmě neopraví. Nebo si snad myslíte, že strany odpůrců mají dostatek peněz!!!!! U pana Janků je mi to úplně jasné, bojí se jen o krach své restaurace, jelikož v multi. centru by byla nová a možná i více prosperující a další argumenty jsou úplně nesmyslné, město má náhodou moc hezké chodníky……atd. Také by jsme měli myslet na naše starší občany, kteří by si jistě zasloužili lepší komfort lékařského domu.
  Nechápu opravdu tyto lidi, měli by se radovat a ne dělat pysky!!!!!
  Hlavně, že se vše odvysílalo v ČT1, zas si o nás udělají akorát obrázek!!!

  Pevně věřím, že multifunkční centrum nakonec vyhraje a všichni odpůrci si pak budou jezdit válet šunky na hnusný plesnivý bazén do R.p.R.

  Tečka!!!
  Martin

  !!!!!!!!!!!Prosím volte ANO!!!!!!!!!!!!!!

 2. Stanislav Petřek dne

  Z cizího krev neteče, že pane Holčák…Až to v Zubří krachne, tak takoví jako vy, budou první kdo budou nadávat,kdo to tam co provedl na té obci, že nebude ani koruna na den města. Ono to totiž nejsou jen chodníky ale i kulturní akce,podpora sportu,kroužků,klubů,rekonstrukce a údržba majetku města,podpora ve školství a církve,partnerství. To vše něco stojí,ale to teď nikdo neřeší,protože doteď na vše peníze byly.

  Volbou NE dáváme STOP krytému bazénu, ne rekonstrukci koupaliště nebo novému lékařskému domu. To, že bez krytého bazénu nebude nic, je lež starosty proto aby lidé volili ANO.

  Plesnivý bazén v Rožnově?? Asi proto, že na něj nejsou peníze. Přecpaný bazén ve Valašském meziříčí? A přesto se na něj taktéž doplácí 5 a půl miliónů ročně…

  Jsem pro opravu původního koupaliště v jeho velikosti. Jsem pro lékařský dům, jsem pro místo pro naše seniory,ale nikdy nepodpořím nezodpovědnou díru na peníze navíc pro 15 – 20 lidí bez možnosti si zaplavat.

Zanechat komentář