Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

SPORTOVNÍ GALAVEČER s vyhlášením nejlepšího sportovce města Zubří 2013

8.3.2014 @ 17.00 - 20.00

Zdarma

Poprvé v historii Zubří dojde k slavnostnímu vyhlášení nejlepších sportovců města. V rámci Sportovního galavečera, který se uskuteční v sobotu 8. března 2014 od 17 hodin v Klubu Zubří, dojde k vyhlášení výsledků ankety v celkem 7 kategoriích.  Program galavečera bude skýtat mnohá, nejen sportovní překvapení, doplní jej skvělá živá muzika v podání HTK bandu, dataprojekce i vzácní hosté. Doufáme, že si tak sportovci a jejich příznivci odnesou nejen ceny a dobrý pocit z úspěchů, kterých dosáhli, ale také nezapomenutelný zážitek. Slavnostním večerem bude provázet moderátor Marian Žárský a možná se objeví i onen pověstný zuberský sportovní duch.

Město Zubří vyhlásilo na konci minulého roku anketu O nejlepšího sportovce města Zubří roku 2013. Až do 8. ledna měly možnost sportovní oddíly, kluby či jednotlivci podávat nominace všech sportovců a kolektivů, kteří během roku 2013 dosáhli významných sportovních výsledků. Do ankety přišlo celkem 37 nominací v sedmi kategoriích, ze kterých mohli občané a odborná porota vybírat  ty nejlepší. Na vítěze v kategoriích: Jednotlivci – dospělí; Jednotlivci – mládež; Kolektiv – dospělí; Kolektiv – mládež; Mimořádný výkon; Sportovní legenda a Trenér, si budeme muset počkat, ale již nyní můžeme upozornit na několik střípků a zajímavostí z nominací.

  • Nejvíce nominovaných má házená, ať už v zastoupení HC Zubří nebo TJ Lesany Zubří. Nominací souvisejících s házenou v anketě najdeme celkem 21.
  • Atletika, která paradoxně v Zubří nemá svůj oddíl, zaznamenala krásných 5 nominací, a to především díky fantastickému výsledku žáků a žákyň ZŠ Zubří na celorepublikovém finále v atletickém čtyřboji (dívky – 1. místo, chlapci – 2. místo).
  • U některých nominovaných, zvláště pak v mládežnických kategoriích, se vzácně snoubí úspěchy i ve více druzích sportů, např. tenista Tomáš Šustáček hrající za TK Agrofert Prostějov (1. místo na MČR družstev) je také platným členem házenkářského týmu mladších žáků HC Zubří nebo Jolana Mizerová sklízí úspěchy jako házenkářka, ale též jako atletka.
  • Specifickou kategorií v naší anketě je „Mimořádný výkon“. Zde byl nominován Petr Kocurek, který zorganizoval zapsání extraligových hráčů HC Gumárny Zubří a házenkářek Veselí na Moravě do registru dárců kostní dřeně, ale také Tomáš Štverák, který ve výborném čase absolvoval nástrahy extrémního závodu B7.

Více informací o nominovaných i o akci samotné je možné najít na http://sport.mesto-zubri.cz.

Autor článku: Lenka Přečková

Podrobnosti

Datum:
8.3.2014
Čas:
17.00 - 20.00
Cena:
Zdarma

Pořadatel

Město Zubří
Webová stránka:
www.mesto-zubri.cz

Místo konání

Klub Zubří
Hamerská 10, 756 54
Zubří, 756 54
+ Google Mapa
Telefon:
571 659 447