Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Radhošťská výzva

18.9.2016 @ 13.00 - 23.00

Máte zdravé nohy? Vyběhněte si Radhošťskou výzvu 2016

Už tuto neděli 18. 9. 2016 ve 13:00 hodin odstartuje 4. ročník charitativního běžeckého závodu Radhošťská výzva. Organizátoři závod pracovně nazývají jako Závod pro radost. Vrcholoví i rekreační sportovci bez ohledu na fyzickou výkonnost zde mohou změřit své síly na konci sezóny a vyběhnout na pomoc těm, kteří to potřebují.

Cílem letošního ročníku je vyběhat finanční prostředky na sociálně terapeutické dílny pro osoby s mentálním a tělesným postižením Kamarád Rožnov, o.p.s. Za výtěžek Kamarád nakoupí nové nástroje a formy na výrobky do keramické dílny a opraví keramickou pec, která potřebuje vyměnit topné spirály.

Start Radhošťské výzvy je umístěn na náměstíčku Dolní Bečvy v nadmořské výšce 427 metrů. Pět kilometrů dlouhá trasa se vine údolím Dolní Rozpité po asfaltové silnici až na úpatí hory Radhošť, kde vás čeká nejtěžší část trati – 2,4 km dlouhý úsek s převýšením 666 metrů. Cíl se nachází v nadmořské výšce 1093 metrů na samém vrcholu Radhoště.

Pro závodníky je v lyžařské chatě LK RADHOŠT připraven cattering a zázemí pro následné vyhodnocení závodu v kategoriích muži a ženy. Organizátoři druhý rok vyhlašují také kategorii nejrychlejší domácí mazlíček.

Do závodu se můžete přihlásit prostřednictvím online formuláře na http://www.radhostskavyzva.cz/

O aktuálních informacích organizátoři informují závodníky na facebooku  @RadhostskaVýzva

Kamarádům se pomáhá. Pomozte jim na Radhošťské výzvě.

Pozvánka na Radhošťskou výzvu

 

Řekli o Radhošťské výzvě:

„Radhošťská výzva je jeden z nejpohodovějších závodů, co se atmosféry týče a navíc se vždy přispívá na dobrou věc. Velký dík a palec nahoru organizátorům, zase jednou moc pěkná sobota!“

David Smrčka

„Atmosféra super a organizátoři mají sympatie na rozdávání. Byli jste skvělí.“

Tereza Vaňková

„Super závod, super sportovci.“

Jitka Kramolišová

 

Podrobnosti

Datum:
18.9.2016
Čas:
13.00 - 23.00