Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Propozice: Hcore Contest 7

1.8.2015

 

Bikepark Zubří uvádí již sedmý ročník ortodoxního závodu tamním parku  – Hcore Contest 7, který se uskuteční jako vždy první sobotu v srpnu – to jest 1.8.2015. Ti nejlepší jezdci z celé ČR a zahraničí předvedou své umění v jednom z nejlepších bikeparků u nás, aby se poprali o exkluzivní ceny od sponzorů jako Vans, Nugget, Meatfly a dalších.

Oficiální facebook timeline pro fanoušky události

Přichystán je klasický formát závodu v dirtjumpu bmx a mtb kol, následován pitbike exhibicí na prvním kickeru který se natáhne do mx rozměrů a dívčí hiphop battle.  Nebude chybět spousta jídla a pití v režii vyhlášeného designového Rockstar cafe baru a hlavně večírek jak jinak než v rytmu kytar, kterému budou letos kralovat legendární metalcoroví  SUNSETTRAIL z o­lomouce, brněnský newschool Over­hype a punkrocková legenda ze slovenska Retarded Fish. Jezdci se můžou těšit na hodnotné ceny od našich partnerů a všichni příchozí na nevšední adrenalinové odpoledne zakončené pořádnou dávkou kultury.


 

A co jsme si pro vás letos připravili?

BMX / MTB Dirtjump death match Pitbike exhibice PumpTrack jam HipHop battle Fireshow

Možnost campingu na místě

Afterparty s dýmem a laserovou show za účasti hvězdných kapel:

Sunsettrail– metal-hardcore / Olomouc – http://bandzo­ne.cz/sunsettrail Overhype – nu-metal / Brno – http://www.facebook.com/overhype Retarded Fish punk-rock / Košice – http://bandzo­ne.cz/retarded­fish Deviate Me – dance music-metal / Bystřice pod Hostýnem – http://bandzone.cz/deviateme

DJ FADFILM

DSC_0194[1]

Hlavními partnery jsou: Vans, Valmez Bike a Nugget

Facebook event: https://www.facebook.com/278839862282914

Co se příjezdu týče zadejte si do vašich GPS aparátu adresu  49°28’14.714″N, 18°4’54.853″E pokud nevlastníte aparát, jakmile vjedete do Zubří pokračujte stále rovně na místě znázorněném na obrázku se vydejte doleva, do kopce stále rozvně na stopce na horizontu také a jste v parku… Na spodní kamenité cestě jeďte obezřetně kvůli výmolům!!

Parkovaní a stanování je možné na poli u motokrosové trati. Mapa areálu níže:

Kontakt na pořadatele

Ing. Tomáš Kondělka tomka@hcore3.com http://hcore3.com

Podrobnosti

Datum:
1.8.2015
Webová stránka:
http://hcore3.com/propozice-hcore-contest-7/

Pořadatel

Hcore3 bike
Email:
tomka@)hcore3.com
Webová stránka:
http://hcore3.com/

Místo konání

Březovec
Březovec 217
Zubří, 756 54
+ Google Mapa