Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

NÁJEMNÍCI – SLOVÁCKÉ DIVADLO z UHERSKÉ HRADIŠTĚ v ZUBŘÍ

20.9.2013 @ 18.00 - 20.30

Další brilantní komedie Slováckého divadla z Uherského Hradiště

Již je to nějaký pátek, co se velký sál Klubu Zubří doslova třásl pod návaly smíchu, které vyvolávaly gegy a výstupy herců ze Slováckého divadla z Uherského Hradiště. Jejich RYCHLÉ ŠÍPY nebo komedie 2+1=6 dodnes patří do zlatého fondu divadelních komedií u nás. Tentokrát se na naši scénu vrátí s absolutní novinkou, sitkomem Michaela Cooneyho NÁJEMNÍCI. Dosavadní kritika ani diváci, kteří již letos hru viděli, chválou nešetří. V komentářích se člověk dočítá mimo jiné o nepřetržitém tříhodinovém smíchu v kuse, z kterého trochu pobolívá bránice ještě druhý den. Smějete se rádi? Nájemníci jsou pro Vás trefa do černého.

Brilantní komedie plná omylů a záměn vypráví trochu ztřeštěnou anekdotu, na jejímž počátku přijde hlavní hrdina jménem Erik Swan na vychytralý způsob, jak pohodlně žít z podvodně získaných sociálních dávek. Dlouho mu všechno skvěle vychází, leč jednoho dne se mu situace vymkne z rukou. Vše začne vyplouvat na povrch v okamžiku, kdy jeho žena Linda objeví v prádelníku dámské prádlo nadměrné velikosti a krátce nato se v jejich domě objeví vrchní kontrolor ze sociálního úřadu. Tato situace rozpoutá neuvěřitelné množství komických scén. Hlavní hrdina je nucen pod tlakem okolností a bizarních náhod vymýšlet jednu lež za druhou, aby se vyprostil ze stále zapeklitějších situací, podobně jako jeho naivní podnájemník, jenž je okolnostmi nucen k tomu, aby se také stal mistrem lží a nečekaných převleků.

V hlavní roli zazáří Jiří Hejcman, ale uvidíte také další oblíbené tváře scény Slováckého divadla: Terezu Novotnou, Zdeka Trčálka, Davida Vaculíka, Pavla Hromádku, Alžbětu Kynclovou, Josefa Kubánika, Kamila Pulce, Irenu Vackovou a Andreu Nakládalovou.

Podrobnosti

Datum:
20.9.2013
Čas:
18.00 - 20.30
Rubrika Akce:
Webová stránka:
http://www.slovackedivadlo.cz/

Pořadatel

Město Zubří – Kultura
Telefon:
571 659 447
Email:
kultura@mesto-zubri.cz
Webová stránka:
www.mesto-zubri.cz/kultura

Místo konání

Klub Zubří
Hamerská 10, 756 54
Zubří, 756 54
+ Google Mapa
Telefon:
571 659 447