Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Křeslo pro hosta v Klubu – Jiří Mára

19.3.2015 @ 17.30 - 19.30

Kč50

Rodina Jiřího Máry je v mnoha ohledech zcela výjimečná. Nejen, že její členové procestovali už takřka celý svět, ale oni to dokázali s postiženým synem. S pokorou, obětavostí, ale i nadšením sobě vlastním mu tak pomáhají splnit životní sny, na které si často netroufají ani zdraví lidé. Do Zubří přijedou již poněkolikáté. Na jejich fotografie vždy zíráme s otevřenou pusou, vyprávění posloucháme se zatajeným dechem, sníme o dálkách a tiše obdivujeme jejich sílu, odvahu, odhodlání, inteligenci i smysl pro humor. Tentokrát k nám přijíždějí představit Západ USA a Havajské ostrovy.

Jiří Mára a jeho anotace k přednášce: „Prozkoumali jsme všechny nejznámější národní parky severoamerického západu od jihu až ke kanadské hranici. Kromě překrásné přírody nás zlákalo také centrum hazardu Las Vegas, červené koberce Holywoodu nebo proslulá věznice Alcatraz. Na Havajských ostrovech jsme navštívili vyhlášené pláže s mořem skrývajícím korálové útesy plné pestrobarevných rybek a tajemných želv. Ale čekaly nás i hrozivé vulkány, žhnoucí láva a boj s výškovou nemocí.“

Více se o cestování s hendikepem, o celé rodině, jejich cestách dozvíte nejen na přednášce zařazené do našeho cyklu Křeslo pro hosta, ale také v knížkách, jež jsou k zapůjčení v naší knihovně či na http://www.jirkamara.cz.
Přednáška se uskuteční ve čtvrtek 19. března od 17.30 hodin v Klubu Zubří. Jste všichni srdečně zváni.

 

usa_havaj_menší

 

 

 

Podrobnosti

Datum:
19.3.2015
Čas:
17.30 - 19.30
Cena:
Kč50

Pořadatel

Město Zubří – sport
Telefon:
571658788
Email:
josef.randus@mesto-zubri.cz
Webová stránka:
http://sport.mesto-zubri.cz

Místo konání

Klub Zubří
Hamerská 10, 756 54
Zubří, 756 54
+ Google Mapa
Telefon:
571 659 447