Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Hcore Contest 6

2.8.2014

Bikepark Zubří uvádí již šestý ročník legendárního závodu tamním parku  – Hcore Contest 6, který se uskutečníjako vždy první sobotu v srpnu to jest 2.8.2014. Ti nejlepší jezdci z celé ČR a zahraničí předvedou své umění v jednom z nejlepších bikeparků u nás aby se poprali o exkluzivní ceny od sponzorů jako Vans, Nugget, Masters of Dirt a Meatfly.

 

Oficiální facebook timeline pro fanoušky události

Přichystán je klasický formát závodu v dirtjumpu bmx a mtb kol, následován pitbike exhibicí na prvním kickeru který se natáhne do mx rozměrů a dívčí hiphop battle.  Nebude chybět spousta jídla a pití v režii vyhlášeného designového Rockstar cafe baru a hlavně večírek jak jinak než v rytmu kytar, kterému budou letos kralovat legendární metalcoroví  HAZYDECAY z o­lomouce, brněnský newschool Over­hype a rocková americko/pražská formace Bros n Beast. Jezdci se můžou těšit na hodnotné ceny od našich partnerů a všichni příchozí na nevšední adrenalinové odpoledne zakončené pořádnou dávkou kultury.

Připoj se a pozvi své kámoše na velkou show, FB událost zde https://www.facebook.com  hcore6fly

A co jsme si pro vás letos připravili?

BMX / MTB Dirtjump death match Pitbike exhibice PumpTrack jam HipHop battle Možnost campingu na místě

Afterparty s dýmem a laserovou show za účasti hvězdných kapel:

Hazydecay – metal-hardcore / Olomouc – http://bandzo­ne.cz/hazydecay Overhype – nu-metal / Brno – http://www.facebook.com/overhype Bros n Beasts – rock and roll / Utah (US) / Praha – https://www.fa­cebook.com/bros­nbeasts

DSC_0194[1]

Hlavními partnery jsou: Město Zubří, Valmez Bike a Nugget

Facebook event: https://www.facebook.com/278839862282914

Co se příjezdu týče zadejte si do vašich GPS aparátu adresu  49°28’14.714″N, 18°4’54.853″E pokud nevlastníte aparát, jakmile vjedete do Zubří pokračujte stále rovně na místě znázorněném na obrázku se vydejte doleva, do kopce stále rozvně na stopce na horizontu také a jste v parku… Na spodní kamenité cestě jeďte obezřetně kvůli výmolům!!

Parkovaní a stanování je možné na poli u motokrosové trati. Mapa areálu níže:

Podrobnosti

Datum:
2.8.2014

Pořadatel

Hcore3 bike
Email:
tomka@)hcore3.com
Webová stránka:
http://hcore3.com/

Místo konání

Březovec
Březovec 217
Zubří, 756 54
+ Google Mapa