Důležité informaci k fotbalovému turnaji Bison’S Night

22.8.2014 @ 18.00 - 23.8.2014 @ 2.00

Zdarma

Z důvodu většího počtu přihlášených týmu se začátek turnaje posouvá na 18:00!!!

Je nutné se na turnaj dostavit s předstihem, aby nedošlo ke zbytečným průtahům. Areál polyfunkčního centra bude přístupný cca od 16:00. V tuto dobu už poteče pivo J. Pro každé družstvo bude připraveno malé zázemí. Jedno wc bude zpřístupněno po celou dobu turnaje mezi tenisovými kurty a další wc a sprchy budete moct použít po vyžádání klíče u obsluhy stánku TIP CAFE po celou dobu turnaje.

Turnaj ve fotbale 4 + 1 bude probíhat na 3 hřištích souběžně. Hrací čas je upraven na 2 x 12 minut s výměnou stran a to v průběhu celého turnaje od základní skupiny až po finále. Hráči se střídají hokejovým způsobem od poloviny hřiště. Hraje se na auty, které se kopou. Rohové kopy budou zahrávány standardně. Jednotlivé týmy v základní skupině obdrží 3 body za výhru, 1 bod za remízu. Při nerozhodném stavu se utkání rozhoduje kopáním třech penalt, přičemž jeden hráč může kopat opakovaně penaltu až po ukončení jedné série. Vítězné družstvo obdrží navíc 1 bod. Družstvo, které prohraje zápas, zvolí jednoho ze svých hráčů za rozhodčího, který píská následující utkání. Z každé skupiny postupují do čtvrtfinále 4 týmy. V případě bodové rovnosti rozhodují následující pravidla – 1. vzájemný zápas, 2. rozdíl branek, 3. větší počet vstřelených branek, 4. menší počet obdržených branek, 5. penalty.

Play off se účastní 8 týmů. Hraje se vyřazovacím způsobem. Stejně tak semifinále, zápas o 3. místo a finále.

Doporučená obuv je sportovní obuv na sálovou kopanou nebo turfy (kopačky na umělou trávu), jiné tenisky bez špuntů a kolíků!! K dispozici budou hřiště jak s umělou trávou, tak s umělým povrchem (tartan) na který jsou turfy nevhodné!! Každý tým navíc nejspíše projde zápasy na obou površích, proto je nutné, aby hráči, kteří chtějí použít turfy, měli zároveň připravenu sálovou obuv na umělý povrch!  Družstva by měla mít jednotné dresy (alespoň rozlišováky) – bude možno zapůjčit přímo na turnaji.

Cca. Od 23:00 bude možné zúčastnit se turnaje 1 proti 1, a freestylového zápolení. Hráči mohou své registrace hlásit od 18:00 pořadatelům. Maximální počet hráčů v turnaji 1 proti 1 je stanoven na 20 hráčů – herní čas (2 x 5 minut), freestyle na 10 hráčů (cca 2 minuty). I tyto doprovodné turnaje budou ohodnoceny věcnými cenami.

Každý hráč obdrží jednu stravenku na pivo a druhou na párek v rohlíku, které může využít v průběhu turnaje (občerstvení v ceně startovného).

Finále turnaje je plánováno na 1 hodinu ráno. Po odehrání tohoto utkání bude následovat vyhlášení vítězů.