Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Dětský sportovní den – Čokoládová trepka 2016

11.6.2016 @ 0.00 - 18.00

V sobotu 11. června 2016 se areál Polyfunkčního centra v Zubří promění opět ve velké sportovní kolbiště, kde mohou malí i velcí poměřit své síly s ostatními, ale také s nevyzpytatelným proudem času. Ten je provede dějinami sportovních her od pravěku až do budoucnosti, aby v samotném závěru společně objevily poklad, jenž byl údajně kdysi dávno v Zubří ukryt pro všechny sportovní duše a dušičky.

Nedílnou součástí zuberského dětského sportovního dne je atletický víceboj, který nese název Čokoládová trepka. Z těchto závodů se pomalu stává prestižní záležitost pro místní malé sportovce i jejich rodiče. Registrujte své děti do ČOKOLÁDOVÉ TREPKY již nyní!!

Po ukončení Čokoládové trepky na děti čeká sportovně laděné putování časem, slavnostní vyhlášení vítězů, ale také „Hýbání“ s dětskými hvězdami z oblíbeného pořadu České televize Týnou a Zdeňkem.

Propozice Čokoládové trepky 2016 (zuberský atletický víceboj)
Přihlaste své děti včas on-line – má to spoustu výhod! Zajistí Vám to dobře padnoucí tričko pro Vašeho malého závodníka. Budete včas informováni o organizaci akce i případných změnách.

Disciplíny víceboje:
běh – délka dle věku (max 60 metrů)
skok daleký z místa
hod zuberskou metlou

Stručná pravidla

ObrázekJednoduchá pravidla každé disciplíny budou určena a vysvětlena na místě v den akce a budou přizpůsobena věku účastníků. Běh – rozhodující je dosažený čas, eventuálně pořadí v cíli; Skok daleký z místa – rozhodující je skočená vzdálenost (poslední stopa); Hod zuberskou metlou – rozhodující je hozená vzdálenost (poslední stopa). Dosažené výkony dětí určí pořadí v každé disciplíně i kategorii. Absolutní vítěze pak určí nejnižší součet pořadí z jednotlivých disciplín.

Kdo se může zúčastnit?
Soutěž je určena pro děti do 12 let (to znamená, že ke dni konání akce – 11. 6. 2016 nemohou mít více než 12 let). Dolní věkovou hranici neomezujeme. Je na každém z rodičů, aby posoudil schopnosti svých dětí. Dítě by mělo být schopné samostatně zvládnout běh (délka max 60 metrů), skok z místa a hod zuberskou metlou.

Startovné: 30 Kč

Registrace dětí
a) registrace dětí on-line – nejpozději do 11. 5. 2016 na tomto odkazuhttps://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/cokoladova-trepka-2016/, bonus – účastnické tričko
b) v den konání akce před zahájením soutěží (12.00 až 12.45 hod)
V den konání akce bude nutné potvrzení registrace na místě (spolu s vyzvednutím závodního čísla). Registrace není závazná – přihlášené dítě je možné omluvit.
Z organizačních důvodů je počet dětí omezen (max 180 atletů)!!

Kategorie – dle ročníku narození
Závodní kategorie budou určeny dle počtu přihlášených dětí. Rozhodujícími kritérii budou věk a pohlaví dítěte.

Ceny, odměny
Pro všechny účastníky – diplomy, účastnické medaile, drobné věcné ceny
Pro účastníky registrované do 11. 5. 2016 – účastnická trička
Pro první tři v každé kategorii – medaile a věcné ceny

Podrobnosti

Datum:
11.6.2016
Čas:
0.00 - 18.00

Pořadatel

Město Zubří – sport
Telefon:
571658788
Email:
josef.randus@mesto-zubri.cz
Webová stránka:
http://sport.mesto-zubri.cz

Místo konání

Polyfunkční centrum Zubří
Zubří, 75654 + Google Mapa