Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Den Země aneb ukliďme naše Zubří

6.5.2017 @ 9.30 - 15.30

 

Každý rok si v dubnu lidé na celém světě připomínají Den Země. Důvodem tohoto ekologicky motivovaného svátku je upozornit na důležitost ochrany životního prostředí a tím i našeho zdraví.

V rámci této příležitosti jste milí spoluobčané a přátelé srdečně zváni na 1. ročník úklidové akce pod názvem „ukliďme naše Zubří“, která se uskuteční v sobotu 29. dubna 2017. Sraz bude u Tesca v 9:30 hodin. Přijít a zapojit se může úplně každý, komu není lhostejné, v jakém prostředí žije.

Úklidové prostředky (pytle, rukavice) budou zajištěny. V případě nepříznivého počasí (trvalý déšť) akci přesuneme na další sobotu (29. dubna). I v tomto případě platí stejné místo a čas srazu.

Prosím všechny zájemce a účastníky, pokud to bude možné, aby se zaregistrovali na webových stránkách: http://www.uklidmecesko.cz/event/14281/, kde se můžete jednoduše přihlásit jako dobrovolník a zároveň sledovat aktuální informace. Také Vás žádám, jestli sami víte o černých skládkách a místech, kde je úklid nezbytný, napište komentář, připomínku a Váš nápad na webové stránky www.zubran.cz, kde bude po celý měsíc tato akce vyvěšena.

Pro každého aktivního účastníka občerstvení po skončení akce.

Za váš zájem, podporu a pomoc předem děkuji.

Marika Olbertová

“Než bude ze mě země, tak dám kousek ze mě, ať i po mně tu zůstane krásná Země.“