Team Solanský » Katalog firem a služeb

Team Solanský

Kontakty: Antonín Solanský
Soukromá adresa Hamerská 1 Zubří Česká republika 756 54 Česká republika Mobilní telefon: 608 416 496 Website: www.team-solansky.cz

Popis

Hlavní náplní práce Tondy Solanského je výcvik westernových koní.

Jeho specializací je westernová disciplína Reining. Výcvik zaměřuje na celkovou uvolněnost a psychickou vyrovnanost koně. Což je důležité , pro provedení náročných cviků, které reiningová úloha obsahuje. Nejen kůň, ale i jezdec musí při soutěži prokázat nesmírnou dovednost. Vzájemné souznění s citem jeden pro druhého tvoří nádhený obraz harmonie jezdce a koně.

K dnešní podobě ježdění se Tonda propracoval postupně. Rukama mu prošlo hodně různých koní, jak mladých neobsedlých tak i těch starších, mnohdy nedůvěřivých či jak se říká zkažených nesprávnou výchovou.  Práce s nima mu přinesla cenné zkušenosti, z kterých čerpá pro svou další práci. Sám říká, že každý kůň ho naučí zase něco nového. Svůj výcvik zaměřuje na celkovou uvolněnost a hlavně psychickou vyrovnanost  koně. Od jednoduchých cviků ze země až po složitou reiningovou úlohu. Od jednoho k druhému vede dlouhá cesta a tou se snaží Tonda své svěřence provést.

Pro přidání Vaší firmy do katalogu nás prosím kontaktujte na email info@zubran.cz.