Knižní pátračka

0
Letos o prázdninách si můžete s knihovnou zahrát geolokační hru, která je ideální pro milovníky geocashingu a knih. Inspirací nám byla Městská knihovna Frenštát pod Radhoštěm. Každou sobotu na Facebooku a Instagramu zveřejníme fotografii, ze které bude rozpoznatelné, kde je kniha umístěna. Kdo na místo dorazí první a knihu najde, může si ji nechat. Ale samozřejmě je nutné o tom informovat knihovnu.
Pokud knihu nenajdete nebo bude někdo rychlejší, zjistíte to díky kartičce, která na místě nálezu zůstane s informací, že kniha už je pryč. Můžete nám ale poslat fotku místa a zapojíme vás do slosování o další ceny, které proběhne na Dnech města.
V každé knize na vás také čeká naše poukázka na roční členství v knihovně, pokud ji využijete nebo někomu věnujete je jenom na vás!
PRAVIDLA HRY
1. Sledujte FB a IG knihovny pro aktuální info ke hře.
2. Každou sobotu zveřejníme fotku místa uložené knihy+info o jakou knihu jde, zda pro děti nebo dospělé.
3. Kdo knihu najde, je jeho!
4. Dejte nám vědět, že jste knihu našli, ať můžeme informaci zveřejnit na sociálních sítích pro ostatní pátrače (dejte komentář pod příspěvek, napište na messenger nebo e-mail).
5. Pokud se kniha do dvou dnů nenajde, zveřejníme upřesnění GPS lokace.
6. Vyfoťte se s nalezenou knihou nebo jen knihu a označte na svém FB/IG profilu @knihovnazubri, zapojíte se tak do slosování o další ceny. Pokud soc. sítě nepoužíváte, pošlete nám fotku na e-mail knihovna@mesto-zubri.cz.
7. Do slosování se mohou zapojit i pátrači, kteří na místo přijdou pozdě a kniha už bude pryč. Stačí se na daném místě opět vyfotit a označit na FB /IG @knihovnazubri nebo poslat foto na e-mail.
8. Všichni, kdo se chtějí zapojit do slosování o další ceny, berou na vědomí, že jejich fotky mohou být použity na soc. sítí knihovny pro potřeby této pátrací hry.
Sdílet.

About Author

Zanechat komentář