Swee.cz – e-shop s parfémy YODEYMA Paris má kořeny v Zubří

1

Internetový obchod Swee.cz zaměřený na prodej známé značky parfémů YODEYMA Paris, má kořeny v Zubří. YODEYMA Paris je jedničkou na evropském trhu s parfémy s vonnou charakteristiku známých značek.

Internetový obchod založil před dvěma lety Zubřan Lukáš Říha. Díky předchozím zkušenostem z e-commarce a marketingové agentury, se e-shop Swee.cz stal během prvního roku svého působení jedničkou v prodeji značky YODEYMA Paris v České republice. Následoval vstup na Slovensko. V současné době Swee.cz patří k nevětším distributorům značky YODEYMA Paris ve střední Evropě. Prodává také do Německa, Rakouska, Francie, Polska a Maďarska a stále roste.

Značka YODEYMA Paris vznikla před necelými třiceti lety ve Španělsku.Od svého počátku nabízí nejkvalitnější vůně s vonnou charakteristikou známých značek za nízké ceny. Díky mnohaletým zkušenostem a použití nejkvalitnějších vonných olejů, které si zajišťuje po celém světě nabízí dokonalou autenticitu a dlouhou výdrž.

Parfémy s vonnou charakteristikou známých značek nabízí světové vůně za zlomek ceny. Veškerý sortiment, a ceny můžete najít v katalogu na swee.cz/katalog/. Pro všechny Zubřany máme speciální slevu na 5 % z celého nákupu, pokud zadáte kód SrdcemZubran, který zadávejte v prvním kroku nákupního košíku.

Objednávky doručujeme přímo na Vaši adresu, nebo si je můžete vyzvednout v Zubří na výdejním místě Zásilkovny Potraviny a drogerie Destel.

*Tento PR článek byl zveřejněn v rámci akce Živnostníci ze Zubří. Pokud máte taky svoje podnikání, které byste chtěli zpropagovat, tak si prosím přečtěte článek: https://www.zubran.cz/2020/04/05/zivnostnici-ze-zubri/

Sdílet.

1 komentář

Zanechat komentář