Den Země aneb ukliďme naše Zubří

Každý rok si v dubnu lidé na celém světě připomínají Den Země. Důvodem tohoto ekologicky motivovaného svátku je upozornit na důležitost ochrany životního prostředí a tím i našeho zdraví.

V rámci této příležitosti jste milí spoluobčané a přátelé srdečně zváni na 1. ročník úklidové akce pod názvem „ukliďme naše Zubří“, která se uskuteční v sobotu 6. května 2017. Sraz bude u Tesca v 9:30 hodin. Přijít a zapojit se může úplně každý, komu není lhostejné, v jakém prostředí žije.

Úklidové prostředky (pytle, rukavice) budou zajištěny. V případě nepříznivého počasí (trvalý déšť) akci přesuneme na další sobotu . I v tomto případě platí stejné místo a čas srazu.

Prosím všechny zájemce a účastníky, pokud to bude možné, aby se zaregistrovali na webových stránkách: http://www.uklidmecesko.cz/event/14281/, kde se můžete jednoduše přihlásit jako dobrovolník a zároveň sledovat aktuální informace. Také Vás žádám, jestli sami víte o černých skládkách a místech, kde je úklid nezbytný, napište komentář, připomínku a Váš nápad na webové stránky www.zubran.cz, ( dole pod tento článek do komentářů ) kde bude po celý měsíc tato akce vyvěšena.

Za váš zájem, podporu a pomoc předem děkuji.

Marika Olbertová

“Než bude ze mě země, tak dám kousek ze mě, ať i po mně tu zůstane krásná Země.“

One thought on “Den Země aneb ukliďme naše Zubří

  1. Ahoj, jestli si děláte nějakou statistiku, připočítejte si 2 pytle odpadků, které jsme nasbírali v aleji po točnu autobusů. Radka Dvořáková s rodinou. Je super, že taková akce vznikla.Jen by si měli lidi uvědomit, co do přírody odhazují po celý rok, aby to potom nemuseli dobří lidi po nich uklízet. Jen tak dál!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>