Průzkum Knihovny města Zubří

Milí čtenáři, uživatelé a návštěvníci!

S přestěhováním knihovny se změnila i struktura našich návštěvníků. Za tři měsíce provozu v nové knihovně máme o téměř 150 čtenářů více. To dalo za vznik i novým požadavkům a přáním, kterým bychom rádi vyšli co nejvíce vstříc. V knihovně je připravena kniha přání, do které můžete zapisovat požadavky na knihy, společenské hry a jiné.

V rámci průzkumu odebíraných periodik na rok 2017 jsme si připravili anonymní dotazník, který by nám měl pomoci se co nejvíce přiblížit vašim přáním. Budeme moc rádi za každé vyplnění. Dotazník je dostupný na tomto ODKAZU. Děkujeme.

2 thoughts on “Průzkum Knihovny města Zubří

  1. To víte,že se mi nová knihovna líbí,ale nebýt velmi vstřícných knihovnic,těžko,velmi těžko, se zatím mezi regály orientuji a jsem vděčný,že zatím nemusím.Cítím se tam dost ztracený.To víte člověk,který už má svůj zenit za sebou a zatím do tajů nové knihovny nevnikl.Dá příroda,že se mi to někdy i podaří.Dík!

    • Pane Sedláčku, děkujeme za Vaše slova chvály. A nic si z toho nedělejte. Ač v nové knihovně pracujeme již 4 měsíce, občas se nám stává, že také bloudíme. Fond knihovny se po stěhování ještě stále “usazuje”. :-) Pro všechny ztracené jsme rádi k dispozici.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>