Uzavření Místní knihovny Zubří

V souvislosti se stěhováním knihovny upozorňujeme čtenáře, že od 1. července 2016 bude knihovna uzavřena. Na její znovuotevření v nových prostorách Domu služeb v centru Zubří se můžete těšit v září. Proto si nezapomeňte udělat na prázdniny dostatečné zásoby čtiva. Čtenáři, kteří si vypůjčí více jak 50 knih a v září je nám pak v pořádku vrátí, od nás jako poděkování získají registraci na další rok ZDARMA.

Dále připomínáme, že 30. 6. 2016 se bude na Malém sále Klubu Zubří konat od 13:00 do 18:00 prodej vyřazených knih a časopisů. I tentokrát budou knihy v ceně 5 Kč/ks  a časopisy 1 Kč/kus.

 

 

2 thoughts on “Uzavření Místní knihovny Zubří

  1. Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jaký je důvod, že se knihovna jmenuje místní a ne městská, a jestli se neuvažuje o jejím přejmenování, když se bude stěhovat? Děkuji!

    • Dobrý den Lukaši. Děkujeme za dotaz. Při stěhování knihovny nejspíše opravdu dojde i k jejímu oficiálnímu přejmenování. Název ,,místní” má ještě z dob kdy Zubří bylo vesnice. Přejmenování je administrativně náročné, ale při stěhování by to bylo vhodné pokud nebude žádný problém.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>