Zubří unavilo Přerov a vyhrálo

0

HC Gumárny Zubří – Sokol HC Přerov

43:26 (21:12)

První dvacetiminutovka nám nabídla překvapivě velmi vyrovnanou podívanou, ve které dokázali hosté držet s domácími krok. Zuberští házenkáři si ale přes to drželi minimální brankový náskok, který rapidně narostl v poslední desetiminutovce. Od dvacáté minuty prvního poločasu totiž tábor Jiřího Kekrta jednoznačně ovládl palubovku a začal diktovat tempo hry. Domácky neporažení Valaši ze Zubří tak odcházeli do šaten za velmi příznivého vedení, které činilo náskok devíti branek. Ve druhém poločase pak Přerov nedostal šanci prakticky k ničemu. Valaši sypali do sítě Hanáků jednu střelu za druhou a pět minut před závěrečným hvizdem se skóre na straně Zubří překulilo přes kulatou čtyřicítku a nakonec domácí házenkáři oslavili sedmnáctibrankové vítězství (43:26). Střelecky se pod tento výsledek podepsali na straně Zubří s výjimkou brankařů všichni hráči, kteří do tohoto utkání nastoupili.

Branky: Řezníček 9/2, Dědek 5, Bechný 5, Přikryl 4, Václav 4, Šustáček 3, Reček 3, Šíra 2, Horut 2, Zahradníček 1, Douda 1 – Hradil 7, Buček 7, Pernička 7, Valášek 2, Lang 1, Macík 1, Šoustal 1. Sedmimetrové hody: 3/2 – 1/0. Vyloučení: 1 – 3 (přímá ČK Valášek). Rozhodčí: Brůna, Halada. Diváci: 900

HC Gumárny Zubří: Douda Jakub, Přikryl Pavel, Horut Libor, Bechný Tomáš, Šustáček Matěj, Orság Petr, Václav Lukáš, Zahradníček Jan, Řezníček Tomáš, Reček Adam, Dědek Michal, Janků Tomáš, Šíra Jakub, Kašpárek Stanislav
Trenér: Jiří Kekrt

Sokol HC Přerov: Macík Ondřej, Hradil Michal, Švébiš Ondřej, Zemánek Kamil, Lang Lukáš, Buček Robert, Ševčík Jakub, Šoustal Jan, Valášek Mojmír, Kuba František, Pernička Tomáš
Trenér: Kamil Zemánek