Zahradnictví Oseva » Katalog firem a služeb

Zahradnictví Oseva

Adresa Hamerská 698 Zubří Česká republika 756 54 Česká republika Mobilní telefon: p. Martina Smočková 739433292 Website: www.oseva.cz

Popis

Provozní doba:

 

Po – St                 8:00 – 16:00

Čt – Pá                 8:00 – 16:30

Sobota                  8:00 – 11:30

OSEVA_Ceník 2015 ZDE 

Pohanková miniuchařka ZDE

Poznámky

Již několik let v naší firmě funguje takzvané „Zahradnictví ve skleníku“. Své služby nabízí v jarních měsících od poloviny března do konce května. Naši zákazníci se mohou těšit na široký sortiment balkonových rostlin, přísad zeleniny a sazenic bylinek a jahod. Nabízíme rovněž široký sortiment hobby balení přípravků na ochranu rostlin, organických i strojených hnojiv, substrátů, travních směsí atd.
Před 10 lety jsme začínali pouze s malou nabídkou balkonových rostlin, převážně pelargonií. Postupem času se díky zájmu zákazníků náš sortiment rozrostl o pestrou nabídku balkonových rostlin, které nakupujeme formou zakořeněných řízků od tuzemských zahradnických firem. Naši zákazníci mají možnost zakoupit si kvalitní rostliny, popř. jim nabízíme i zakázkové osazování truhlíků. Díky tomu máme již řadu let v péči několik desítek truhlíků našich stálých zákazníků a množství zasazených balkonových rostlin přesahuje několik tisíc kusů ročně. O truhlíky našich zákazníků se staráme od výsadby až do vydání po květnových ledových mužích.
Další nezanedbatelným sortimentem je zelenina. Brzy na jaře nabízíme přísadu salátů, kedlubnů a jiných sortimentů pro zahrádkáře a drobné pěstitele. Ke konci dubna se nabídka rozšiřuje také o sazenice celeru, rajčat, paprik a jiných oblíbených druhů plodové zeleniny.
V poslední době sledujeme zájem o zelené bylinky a koření, které zákazníci velmi rádi používají ve svých kuchyních. V naší nabídce zákazníci najdou širokou nabídku hrnkovaných bylinek vhodných k výsadbě do květináčů, truhlíků a záhonů.
Naší snahou je, aby zákazníci byli vždy dobře obslouženi kvalitním zbožím, dobrou radou, úsměvem a rádi se k nám vraceli.

OSEVA_Ceník 2015 ZDE                                                    Pohanková miniuchařka ZDE

Pro přidání Vaší firmy do katalogu nás prosím kontaktujte na email info@zubran.cz.