Povinné revize kotlů na tuhá paliva do konce roku 2016

 

Proč a do kdy se musí provádět kontroly kotlů?

Podle zákona o ochraně ovzduší č. 201/2012 Sb. §17 odst. 1, písm. h) je každý majitel
spalovacího zdroje na pevná paliva o jmenovitém příkonu 10 až 300kW včetně, který
slouží jako zdroj tepla pro teplovodní soustavu, povinen provádět jednou za dva roky
kontrolu technického stavu a provozu tohoto zdroje. Podle §41 odst. 15 musí první
kontrola proběhnout nejpozději do 31. 12. 2016

více v příloze

 

RM50-17-03-Povinné revize kotlů na tuhá paliva do konce r. 2016

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>