Nutriční poradna pro děti a dospělé

Kdo jsem:

Jmenuji se Hana Holišová a vystudovala jsem na Lékařské fakultě v Brně obor nutriční specialista. I když se Vám to může zdát složité a nic neříkající, v podstatě se jedná o to, že je mé vzdělání zaměřeno na výživu člověka z širšího pohledu. V praxi to znamená, že se nezajímám pouze o vnější vzhled klienta, zda je příliš hubený nebo naopak má nadváhu. Zajímají mě totiž i přidružená onemocnění, kterými může klient trpět. Z tohoto důvodu jsem si v Zubří otevřela nutriční poradnu pro děti a dospělé, abych mohla svými znalosti pomáhat klientům s nejrůznějšími problémy v oblasti výživy.

 

Specializuji se na výživu:

  • dětí, těhotných a kojících žen
  • seniorů
  • sportovců
  • dále na výživu klientů s nejrůznějšími výživovými potřebami (podváha, nadváha, obezita, celiakie, diabetes, onkologické onemocnění…)

 

Co ode mně v poradně můžete (ne)čekat?

  • V mé poradně Vám určitě nebudu nabízet předražené zázračné čaje, koktejly či pilulky na hubnutí. Věřím totiž v to, že správným výběrem potravin lze zmírnit projevy onemocnění nebo mu předejít.
  • Nebudu Vám nabízet nesmyslené diety a jídelníčky z ženských časopisů, které slibují hubnutí za extrémně krátký čas. Každý jsme jiný a na každého z nás funguje něco jiného, Jde mi o individuální přístup ke klientovi a jeho potřebám.
  • Chci klientům ukazát cestu k lepšímu a zdravějšímu stravování bez pocitu hladovění.
  • Nechci po klientovi změnu stravovacích návyků ze dne na den. Proto volím strategii postupného zařazování “zdravějších potravin” do stávajícího jídelníčku klienta. Žádná změna se totiž nestane přes noc a vše má svůj čas.
  • Chci s klientem spolupracovat dlouhodobě, motivovat ho k jeho stanoveným cílům a oslavovat s ním každý pokrok ve změně životního stylu.
  • Dále nabízím asistovaný nákup potravin, při kterém Vám pomohu s výběrem vhodných potravin a surovin pro přípravu zdravějších pokrmů.

 

Budu velice ráda, pokud mých služeb využijete a budu tak moci být Vašim parťákem na cestě za Vaším snem, ať už jde o redukci hmotnosti, nebo ozdravení jídelníčku. Protože ve dvou se to lépe táhne J

 

Kontakt

Mou poradnu najdete na adrese:

Hamerská 712, Zubří mapa

(v budově sídlí MUDr. Dagmar Hutyrová)

email: holisova.h@gmail.com

Tel: 777 867 126

Mé recepty a příspěvky najdete na facebooku:

https://www.facebook.com/nutricnispecialista/

 

Kategorie: Vše. Uložit do záložek odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>