Rozpis soutěže Extraliga házené muži 2014/2015

Rozpis soutěže Extraliga házené muži 2014/2015

podzim – 1. kolo

7.9.2014 10:30 AA001 HCB OKD Karviná - Talent M.A.T.Plzeň
6.9.2014 18:00 AA002 HC Gumárny Zubří - HBC Ronal Jičín
6.9.2014 17:00 AA003 Tatran Litovel - HC Dukla Praha
7.9.2014 10:30 AA004 TJ Cement Hranice - HC Zlín
6.9.2014 17:00 AA005 HK .A.S.A. Město Lovosice - Handball KP Brno
7.9.2014 17:00 AA006 SKP Frýdek-Místek - Sokol Přerov HC

podzim – 2. kolo

14.9.2014 10:30 AA007 Talent M.A.T.Plzeň - Sokol Přerov HC
11.9.2014 19:00 AA008 Handball KP Brno - SKP Frýdek-Místek
nezadáno 00:00 AA009 HC Zlín - HK .A.S.A. Město Lovosice
13.9.2014 16:30 AA010 HC Dukla Praha - TJ Cement Hranice
14.9.2014 17:00 AA011 HBC Ronal Jičín - Tatran Litovel
14.9.2014 10:30 AA012 HCB OKD Karviná - HC Gumárny Zubří

podzim – 3. kolo

20.9.2014 18:00 AA013 HC Gumárny Zubří - Talent M.A.T.Plzeň
20.9.2014 17:00 AA014 Tatran Litovel - HCB OKD Karviná
21.9.2014 10:30 AA015 TJ Cement Hranice - HBC Ronal Jičín
20.9.2014 17:00 AA016 HK .A.S.A. Město Lovosice - HC Dukla Praha
21.9.2014 17:00 AA017 SKP Frýdek-Místek - HC Zlín
21.9.2014 10:30 AA018 Sokol Přerov HC - Handball KP Brno

podzim – 4. kolo

28.9.2014 10:30 AA019 Talent M.A.T.Plzeň - Handball KP Brno
27.9.2014 00:00 AA020 HC Zlín - Sokol Přerov HC
27.9.2014 16:30 AA021 HC Dukla Praha - SKP Frýdek-Místek
27.9.2014 18:00 AA022 HBC Ronal Jičín - HK .A.S.A. Město Lovosice
28.9.2014 10:30 AA023 HCB OKD Karviná - TJ Cement Hranice
27.9.2014 18:00 AA024 HC Gumárny Zubří - Tatran Litovel

podzim – 5. kolo

4.10.2014 17:00 AA025 Tatran Litovel - Talent M.A.T.Plzeň
5.10.2014 10:30 AA026 TJ Cement Hranice - HC Gumárny Zubří
4.10.2014 17:00 AA027 HK .A.S.A. Město Lovosice - HCB OKD Karviná
5.10.2014 17:00 AA028 SKP Frýdek-Místek - HBC Ronal Jičín
5.10.2014 10:30 AA029 Sokol Přerov HC - HC Dukla Praha
4.10.2014 17:00 AA030 Handball KP Brno - HC Zlín

podzim – 6. kolo

12.10.2014 10:30 AA031 Talent M.A.T.Plzeň - HC Zlín
11.10.2014 16:30 AA032 HC Dukla Praha - Handball KP Brno
11.10.2014 18:00 AA033 HBC Ronal Jičín - Sokol Přerov HC
12.10.2014 10:30 AA034 HCB OKD Karviná - SKP Frýdek-Místek
11.10.2014 18:00 AA035 HC Gumárny Zubří - HK .A.S.A. Město Lovosice
11.10.2014 17:00 AA036 Tatran Litovel - TJ Cement Hranice

podzim – 7. kolo

19.10.2014 10:30 AA037 TJ Cement Hranice - Talent M.A.T.Plzeň
18.10.2014 17:00 AA038 HK .A.S.A. Město Lovosice - Tatran Litovel
19.10.2014 17:00 AA039 SKP Frýdek-Místek - HC Gumárny Zubří
19.10.2014 10:30 AA040 Sokol Přerov HC - HCB OKD Karviná
18.10.2014 17:00 AA041 Handball KP Brno - HBC Ronal Jičín
nezadáno 00:00 AA042 HC Zlín - HC Dukla Praha

podzim – 8. kolo

26.10.2014 10:30 AA043 Talent M.A.T.Plzeň - HC Dukla Praha
25.10.2014 18:00 AA044 HBC Ronal Jičín - HC Zlín
26.10.2014 10:30 AA045 HCB OKD Karviná - Handball KP Brno
25.10.2014 18:00 AA046 HC Gumárny Zubří - Sokol Přerov HC
25.10.2014 17:00 AA047 Tatran Litovel - SKP Frýdek-Místek
26.10.2014 10:30 AA048 TJ Cement Hranice - HK .A.S.A. Město Lovosice

podzim – 9. kolo

5.11.2014 18:00 AA049 HK .A.S.A. Město Lovosice - Talent M.A.T.Plzeň
5.11.2014 18:00 AA050 SKP Frýdek-Místek - TJ Cement Hranice
5.11.2014 18:00 AA051 Sokol Přerov HC - Tatran Litovel
5.11.2014 18:00 AA052 Handball KP Brno - HC Gumárny Zubří
5.11.2014 18:00 AA053 HC Zlín - HCB OKD Karviná
5.11.2014 18:00 AA054 HC Dukla Praha - HBC Ronal Jičín

podzim – 10. kolo

9.11.2014 10:30 AA055 Talent M.A.T.Plzeň - HBC Ronal Jičín
9.11.2014 10:30 AA056 HCB OKD Karviná - HC Dukla Praha
8.11.2014 18:00 AA057 HC Gumárny Zubří - HC Zlín
8.11.2014 17:00 AA058 Tatran Litovel - Handball KP Brno
9.11.2014 10:30 AA059 TJ Cement Hranice - Sokol Přerov HC
8.11.2014 17:00 AA060 HK .A.S.A. Město Lovosice - SKP Frýdek-Místek

podzim – 11. kolo

16.11.2014 17:00 AA061 SKP Frýdek-Místek - Talent M.A.T.Plzeň
16.11.2014 10:30 AA062 Sokol Přerov HC - HK .A.S.A. Město Lovosice
15.11.2014 17:00 AA063 Handball KP Brno - TJ Cement Hranice
nezadáno 00:00 AA064 HC Zlín - Tatran Litovel
15.11.2014 16:30 AA065 HC Dukla Praha - HC Gumárny Zubří
15.11.2014 18:00 AA066 HBC Ronal Jičín - HCB OKD Karviná

jaro – 12. kolo

23.11.2014 10:30 AA067 Talent M.A.T.Plzeň - HCB OKD Karviná
22.11.2014 18:00 AA068 HBC Ronal Jičín - HC Gumárny Zubří
22.11.2014 16:30 AA069 HC Dukla Praha - Tatran Litovel
nezadáno 00:00 AA070 HC Zlín - TJ Cement Hranice
nezadáno 17:00 AA071 Handball KP Brno - HK .A.S.A. Město Lovosice
23.11.2014 10:30 AA072 Sokol Přerov HC - SKP Frýdek-Místek

jaro – 13. kolo

30.11.2014 10:30 AA073 Sokol Přerov HC - Talent M.A.T.Plzeň
30.11.2014 17:00 AA074 SKP Frýdek-Místek - Handball KP Brno
29.11.2014 17:00 AA075 HK .A.S.A. Město Lovosice - HC Zlín
30.11.2014 10:30 AA076 TJ Cement Hranice - HC Dukla Praha
29.11.2014 17:00 AA077 Tatran Litovel - HBC Ronal Jičín
29.11.2014 18:00 AA078 HC Gumárny Zubří - HCB OKD Karviná

jaro – 14. kolo

7.12.2014 10:30 AA079 Talent M.A.T.Plzeň - HC Gumárny Zubří
7.12.2014 10:30 AA080 HCB OKD Karviná - Tatran Litovel
6.12.2014 18:00 AA081 HBC Ronal Jičín - TJ Cement Hranice
6.12.2014 16:30 AA082 HC Dukla Praha - HK .A.S.A. Město Lovosice
nezadáno 00:00 AA083 HC Zlín - SKP Frýdek-Místek
6.12.2014 17:00 AA084 Handball KP Brno - Sokol Přerov HC

jaro – 15. kolo

13.12.2014 17:00 AA085 Handball KP Brno - Talent M.A.T.Plzeň
14.12.2014 10:30 AA086 Sokol Přerov HC - HC Zlín
14.12.2014 17:00 AA087 SKP Frýdek-Místek - HC Dukla Praha
13.12.2014 17:00 AA088 HK .A.S.A. Město Lovosice - HBC Ronal Jičín
14.12.2014 10:30 AA089 TJ Cement Hranice - HCB OKD Karviná
13.12.2014 17:00 AA090 Tatran Litovel - HC Gumárny Zubří

jaro – 16. kolo

21.12.2014 10:30 AA091 Talent M.A.T.Plzeň - Tatran Litovel
20.12.2014 18:00 AA092 HC Gumárny Zubří - TJ Cement Hranice
21.12.2014 10:30 AA093 HCB OKD Karviná - HK .A.S.A. Město Lovosice
20.12.2014 18:00 AA094 HBC Ronal Jičín - SKP Frýdek-Místek
20.12.2014 16:30 AA095 HC Dukla Praha - Sokol Přerov HC
nezadáno 00:00 AA096 HC Zlín - Handball KP Brno

jaro – 17. kolo

7.2.2015 00:00 AA097 HC Zlín - Talent M.A.T.Plzeň
7.2.2015 17:00 AA098 Handball KP Brno - HC Dukla Praha
8.2.2015 10:30 AA099 Sokol Přerov HC - HBC Ronal Jičín
8.2.2015 17:00 AA100 SKP Frýdek-Místek - HCB OKD Karviná
7.2.2015 17:00 AA101 HK .A.S.A. Město Lovosice - HC Gumárny Zubří
8.2.2015 10:30 AA102 TJ Cement Hranice - Tatran Litovel

jaro – 18. kolo

15.2.2015 10:30 AA103 Talent M.A.T.Plzeň - TJ Cement Hranice
14.2.2015 17:00 AA104 Tatran Litovel - HK .A.S.A. Město Lovosice
14.2.2015 18:00 AA105 HC Gumárny Zubří - SKP Frýdek-Místek
15.2.2015 10:30 AA106 HCB OKD Karviná - Sokol Přerov HC
14.2.2015 18:00 AA107 HBC Ronal Jičín - Handball KP Brno
14.2.2015 16:30 AA108 HC Dukla Praha - HC Zlín

jaro – 19. kolo

21.2.2015 16:30 AA109 HC Dukla Praha - Talent M.A.T.Plzeň
21.2.2015 00:00 AA110 HC Zlín - HBC Ronal Jičín
21.2.2015 17:00 AA111 Handball KP Brno - HCB OKD Karviná
22.2.2015 10:30 AA112 Sokol Přerov HC - HC Gumárny Zubří
22.2.2015 17:00 AA113 SKP Frýdek-Místek - Tatran Litovel
21.2.2015 17:00 AA114 HK .A.S.A. Město Lovosice - TJ Cement Hranice

jaro – 20. kolo

1.3.2015 10:30 AA115 Talent M.A.T.Plzeň - HK .A.S.A. Město Lovosice
1.3.2015 10:30 AA116 TJ Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
28.2.2015 17:00 AA117 Tatran Litovel - Sokol Přerov HC
28.2.2015 18:00 AA118 HC Gumárny Zubří - Handball KP Brno
1.3.2015 10:30 AA119 HCB OKD Karviná - HC Zlín
28.2.2015 18:00 AA120 HBC Ronal Jičín - HC Dukla Praha

jaro – 21. kolo

7.3.2015 18:00 AA121 HBC Ronal Jičín - Talent M.A.T.Plzeň
7.3.2015 16:30 AA122 HC Dukla Praha - HCB OKD Karviná
7.3.2015 00:00 AA123 HC Zlín - HC Gumárny Zubří
7.3.2015 17:00 AA124 Handball KP Brno - Tatran Litovel
8.3.2015 10:30 AA125 Sokol Přerov HC - TJ Cement Hranice
8.3.2015 17:00 AA126 SKP Frýdek-Místek - HK .A.S.A. Město Lovosice

jaro – 22. kolo

nezadáno 00:00 AA127 Talent M.A.T.Plzeň - SKP Frýdek-Místek
14.3.2015 17:00 AA128 HK .A.S.A. Město Lovosice - Sokol Přerov HC
15.3.2015 10:30 AA129 TJ Cement Hranice - Handball KP Brno
14.3.2015 17:00 AA130 Tatran Litovel - HC Zlín
14.3.2015 18:00 AA131 HC Gumárny Zubří - HC Dukla Praha
15.3.2015 10:30 AA132 HCB OKD Karviná - HBC Ronal Jičín

 

HC Zubří . HCB OKD Karviná květen  2014  00092

 

Kádr sezóna 2014/15

příjmení

jméno

datum narození

post

výška/váha

Pšenica Bohumil 30.05.1996 B 182/80
Krupa Daniel 03.05.1993 B 183/99
Orság Petr 22.04.1989 B 183/94
Janků Tomáš 03.08.1991 B 189/87
Krůpa Štěpán 28.07.1997 B 197/91
Douda Jakub 07.03.1994 LK 189/75
Hub Michal 15.01.1994 LK 179/70
Dědek Michal 15.03.1987 LK 180/78
Cabák Ondřej 22.04.1995 LK 171/64
Přikryl Pavel 06.04.1993 PK 177/76
Zahradníček Jan 28.06.1995 PK 175/71
Horut Libor 20.02.1991 LS 188/85
Válek Radomír 11.02.1994 LS 188/91
Hrstka Martin 24.10.1985 LS 185/93
Reček Adam 30.06.1994 LS 193/125
Nesvadba František 12.09.1997 LS 190/80
Šustáček Matěj 07.12.1990 SS 183/75
Václav Lukáš 10.01.1994 SS 186/91
Řezníček Tomáš 14.03.1985 PS 192/104
Kašpárek Stanislav 11.06.1996 PS 202/86
Šlachta Petr 01.01.1993 PI 199/104
Bechný Tomáš 10.09.1984 PI 193/102
Šíra Jakub 08.12.1988 PI 189/89
Zeman Štěpán 09.05.1997 PI 200/85
Tejzr Radim 18.07.1997 PI 191/80

One thought on “Rozpis soutěže Extraliga házené muži 2014/2015

  1. Pingback: Focení nových dresů HC Gumárny Zubří 2014 | Zubřan.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>