VÝZVA – Sháníme sportovní retro oblečení!

Máte doma pozůstatky ze Spartakiády nebo sportovní oblečení po Vašich babičkách, dědečcích, maminkách či tatíncích (plavky, teplákovky, dresy, obuv, …)??? Nebo dokonce znáte někoho, kdo má doma něco z olympijské kolekce? Překáží Vám doma staré lyže, tenisové rakety a další sportovní náčiní, které už nikdy nevyužijete?

Odbor kultury a sportu města Zubří Vás v souvislosti s přípravou programu Dětského sportovního dne velmi prosí o zapůjčení těchto vzácných věcí!!!  Vše můžete nosit do kanceláře klubu, místní knihovny nebo do kanceláře Haly Zubří, případně nás kontaktovat na níže uvedených číslech, e-mailech, eventuálně i facebooku!

Co sháníme:

  • retro plavky, dresy, teplákové soupravy a další oděvy.
  • spartakiádní dresy
  • historické sportovní náčiní (rakety, lyže, kola apod.)
  • jakoukoliv součást z olympijských kolekcí

Proč?

V rámci programu dětského dne připravujeme malou módní přehlídku, která představí, jak se v minulosti vyvíjela sportovní móda.  Zapůjčené věci budou v plné parádě předvedeny a následně je samozřejmě v pořádku vrátíme.

Kontakty

Klub Zubří – Lenka Přečková – tel. 571 659 447, 602 483 785, preckova@mesto-zubri.cz

Hala Zubří – Pepa Randus – tel. 571 658 788, 725 900 767, josef.randus@mesto-zubri.cz

Facebook: klub Zubří, sportoviště města Zubří

Termíny

  • Věci je nutné doručit nejpozději 6. 6. 2014
  • Den konání akce – 14. 6. 2014
  • Navrácení věcí – bezprostředně po akci (budete-li přítomní), nejpozději však do konce června.

One thought on “VÝZVA – Sháníme sportovní retro oblečení!

  1. Dobrý den!
    Patříme ku generaci,co zažila a cvičila na spartakiádě a rádi na to vzpomínáme.Obracíme se s prosbou ohledně oblečení na tento účel.Sháníme aspoň dvoje modré spartakiádní trenýrky ve vel.46 a 48.Pokud by někdo měl ještě k mání a na prodej,tak rádi koupíme.Děkuji a sportu zdar.V.Šímová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>