Rozpis soutěže Extraliga 2013/2014

Rozpis soutěže Extraliga

podzim – 1. kolo

4.9.2013 18:00 HBC Ronal Jičín - KH Kopřivnice Bedřich FrieserLukáš Frieser, D: Miroslav Šajner
7.9.2013 16:30 HC Dukla Praha - HC Gumárny Zubří Bedřich FrieserLukáš Frieser, D: Václav Formánek
8.9.2013 10:30 HCB OKD Karviná - Sokol HC Přerov Martin KosaPavel Švidernoch, D: Pavel Nesvadba
8.9.2013 17:00 SKP Frýdek-Místek - TJ Cement Hranice Marek BečičkaJiří Horák, D: Jana Rzymanová
8.9.2013 10:30 Handball KP Brno - HK .A.S.A. Město Lovosice Michal HanákPetr Novák, D: Miloš Kastner
8.9.2013 16:00 HC Zlín - Talent M.A.T.Plzeň Bedřich FrieserLukáš Frieser, D: Vangelis Simu

podzim – 2. kolo

14.9.2013 18:00 KH Kopřivnice - Talent M.A.T.Plzeň Luboš Pavlíček, D: Jiří Ondráš
15.9.2013 15:30 HC Zlín - HK .A.S.A. Město Lovosice Jiří VětrovskýMartin Zych, D: Pavel Nesvadba
15.9.2013 10:30 TJ Cement Hranice - Handball KP Brno Tomáš KozlerVladimír Vaník, D: Vangelis Simu
15.9.2013 10:30 Sokol HC Přerov - SKP Frýdek-Místek Radoslav KavuličLibor Skružný, D: Petr Pešek
14.9.2013 17:00 HC Gumárny Zubří - HCB OKD Karviná Václav HoráčekJiří Novotný, D: Antonín Staněk
15.9.2013 18:00 HBC Ronal Jičín - HC Dukla Praha Michal HanákPetr Novák, D: Miloš Nosek

podzim – 3. kolo

21.9.2013 18:30 HC Dukla Praha - KH Kopřivnice Dalibor PavlátLuděk Točík, D: Ivan Dolejš
22.9.2013 10:30 HCB OKD Karviná - HBC Ronal Jičín Marek BečičkaJiří Horák, D: Marek Tvrdoň
22.9.2013 17:00 SKP Frýdek-Místek - HC Gumárny Zubří Jiří KrálíčekMilan Letev, D: Valdemar Macharáček
18.9.2013 18:30 Handball KP Brno - Sokol HC Přerov Jiří VětrovskýMartin Zych, D: Jiří Konečný
22.9.2013 15:00 HC Zlín - TJ Cement Hranice Martin KosaPavel Švidernoch, D: Antonín Staněk
21.9.2013 18:00 Talent M.A.T.Plzeň - HK .A.S.A. Město Lovosice Tomáš BubeníčekJan Kosmák, D: Lubomír Kohout

podzim – 4. kolo

25.9.2013 17:00 KH Kopřivnice - HK .A.S.A. Město Lovosice Jiří KrálíčekMilan Letev, D: Jana Rzymanová
25.9.2013 18:00 TJ Cement Hranice - Talent M.A.T.Plzeň Michal HanákPetr Novák, D: Pavel Nesvadba
25.9.2013 18:00 Sokol HC Přerov - HC Zlín Václav HoráčekJiří Novotný, D: Petr Směja
25.9.2013 18:00 HC Gumárny Zubří - Handball KP Brno Marek BečičkaJiří Horák, D: Jaroslav Dostál
25.9.2013 18:00 HBC Ronal Jičín - SKP Frýdek-Místek Dalibor PavlátLuděk Točík, D: Miloš Kastner
25.9.2013 18:00 HC Dukla Praha - HCB OKD Karviná Radoslav KavuličLibor Skružný, D: Jiří Konečný

podzim – 5. kolo

29.9.2013 10:30 HCB OKD Karviná - KH Kopřivnice Václav HoráčekJiří Novotný, D: Valdemar Macharáček
29.9.2013 17:00 SKP Frýdek-Místek - HC Dukla Praha Martin KosaPavel Švidernoch, D: Antonín Staněk
29.9.2013 17:00 Handball KP Brno - HBC Ronal Jičín Milan HájekKarel Macho, D: Zuzana Fuleová
29.9.2013 16:00 HC Zlín - HC Gumárny Zubří Tomáš BubeníčekJan Kosmák, D: Marek Tvrdoň
27.9.2013 19:00 Sokol HC Přerov - Talent M.A.T.Plzeň Jiří KrálíčekMilan Letev, D: Karel Šulc
28.9.2013 15:30 HK .A.S.A. Město Lovosice - TJ Cement Hranice Tomáš KozlerVladimír Vaník, D: Václav Formánek

podzim – 6. kolo

5.10.2013 18:00 KH Kopřivnice - TJ Cement Hranice
6.10.2013 10:30 Sokol HC Přerov - HK .A.S.A. Město Lovosice
5.10.2013 18:00 HC Gumárny Zubří - Talent M.A.T.Plzeň
5.10.2013 18:00 HBC Ronal Jičín - HC Zlín
5.10.2013 18:30 HC Dukla Praha - Handball KP Brno
6.10.2013 10:30 HCB OKD Karviná - SKP Frýdek-Místek

podzim – 7. kolo

13.10.2013 17:00 SKP Frýdek-Místek - KH Kopřivnice
12.10.2013 17:00 Handball KP Brno - HCB OKD Karviná
13.10.2013 16:00 HC Zlín - HC Dukla Praha
9.10.2013 20:00 Talent M.A.T.Plzeň - HBC Ronal Jičín
12.10.2013 17:00 HK .A.S.A. Město Lovosice - HC Gumárny Zubří
13.10.2013 10:30 TJ Cement Hranice - Sokol HC Přerov

podzim – 8. kolo

19.10.2013  18:00 KH Kopřivnice - Sokol HC Přerov
20.10.2013 10:30 HC Gumárny Zubří - TJ Cement Hranice
19.10.2013 18:00 HBC Ronal Jičín - HK .A.S.A. Město Lovosice
19.10.2013 18:30 HC Dukla Praha - Talent M.A.T.Plzeň
20.10.2013 10:30 HCB OKD Karviná - HC Zlín
20.10.2013 17:00 SKP Frýdek-Místek - Handball KP Brno

podzim – 9. kolo

26.10.2013 17:00 Handball KP Brno - KH Kopřivnice
27.10.2013 18:00 HC Zlín - SKP Frýdek-Místek
23.10.2013 18:00 Talent M.A.T.Plzeň - HCB OKD Karviná
27.10.2013 10:30 HK .A.S.A. Město Lovosice - HC Dukla Praha
27.10.2013 10:30 TJ Cement Hranice - HBC Ronal Jičín
27.10.2013 10:30 Sokol HC Přerov - HC Gumárny Zubří

podzim – 10. kolo

9.11.2013 18:00 KH Kopřivnice - HC Gumárny Zubří
9.11.2013 18:00 HBC Ronal Jičín - Sokol HC Přerov
9.11.2013 18:30 HC Dukla Praha - TJ Cement Hranice
9.11.2013 18:00 HCB OKD Karviná - HK .A.S.A. Město Lovosice
10.11.2013 17:00 SKP Frýdek-Místek - Talent M.A.T.Plzeň
9.11.2013 17:00 Handball KP Brno - HC Zlín

podzim – 11. kolo

16.11.2013 00:00 HC Zlín - KH Kopřivnice
17.11.2013 10:30 Talent M.A.T.Plzeň - Handball KP Brno
16.11.2013 17:00 HK .A.S.A. Město Lovosice - SKP Frýdek-Místek
17.11.2013 10:30 TJ Cement Hranice - HCB OKD Karviná
17.11.2013 10:30 Sokol HC Přerov - HC Dukla Praha
16.11.2013 18:00 HC Gumárny Zubří - HBC Ronal Jičín

jaro – 12. kolo

23.11.2013 18:00 KH Kopřivnice - HBC Ronal Jičín
23.11.2013 18:00 HC Gumárny Zubří - HC Dukla Praha
24.11.2013 10:30 Sokol HC Přerov - HCB OKD Karviná
24.11.2013 10:30 TJ Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
23.11.2013 17:00 HK .A.S.A. Město Lovosice - Handball KP Brno
23.11.2013 18:00 Talent M.A.T.Plzeň - HC Zlín

jaro – 13. kolo

30.11.2013 10:30 Talent M.A.T.Plzeň - KH Kopřivnice
30.11.2013 00:00 HC Zlín - HK .A.S.A. Město Lovosice
30.11.2013 17:00 Handball KP Brno - TJ Cement Hranice
1.12.2013 17:00 SKP Frýdek-Místek - Sokol HC Přerov
30.11.2013 18:00 HCB OKD Karviná - HC Gumárny Zubří
30.11.2013 18:30 HC Dukla Praha - HBC Ronal Jičín

jaro – 14. kolo

7.12.2013 18:00 KH Kopřivnice - HC Dukla Praha
7.12.2013 18:00 HBC Ronal Jičín - HCB OKD Karviná
7.12.2013 18:00 HC Gumárny Zubří - SKP Frýdek-Místek
8.12.2013 10:30 Sokol HC Přerov - Handball KP Brno
8.12.2013 10:30 TJ Cement Hranice - HC Zlín
7.12.2013 17:00 HK .A.S.A. Město Lovosice - Talent M.A.T.Plzeň

jaro – 15. kolo

11.12.2013 17:00 HK .A.S.A. Město Lovosice - KH Kopřivnice
11.12.2013 18:00 Talent M.A.T.Plzeň - TJ Cement Hranice
11.12.2013 00:00 HC Zlín - Sokol HC Přerov
11.12.2013 17:00 Handball KP Brno - HC Gumárny Zubří
11.12.2013 17:00 SKP Frýdek-Místek - HBC Ronal Jičín
11.12.2013 18:00 HCB OKD Karviná - HC Dukla Praha

jaro – 16. kolo

14.12.2013 18:00 KH Kopřivnice - HCB OKD Karviná
14.12.2013 18:30 HC Dukla Praha - SKP Frýdek-Místek
14.12.2013 18:00 HBC Ronal Jičín - Handball KP Brno
14.12.2013 18:00 HC Gumárny Zubří - HC Zlín
15.12.2013 10:30 Sokol HC Přerov - Talent M.A.T.Plzeň
15.12.2013 10:30 TJ Cement Hranice - HK .A.S.A. Město Lovosice

jaro – 17. kolo

22.12.2013 10:30 TJ Cement Hranice - KH Kopřivnice
21.12.2013 17:00 HK .A.S.A. Město Lovosice - Sokol HC Přerov
21.12.2013 00:00 Talent M.A.T.Plzeň - HC Gumárny Zubří
21.12.2013 00:00 HC Zlín - HBC Ronal Jičín
21.12.2013 17:00 Handball KP Brno - HC Dukla Praha
22.12.2013 17:00 SKP Frýdek-Místek - HCB OKD Karviná

jaro – 20. kolo

15.2.2014 18:00 KH Kopřivnice - Handball KP Brno
16.2.2014 17:00 SKP Frýdek-Místek - HC Zlín
15.2.2014 18:00 HCB OKD Karviná - Talent M.A.T.Plzeň
15.2.2014 18:30 HC Dukla Praha - HK .A.S.A. Město Lovosice
15.2.2014 18:00 HBC Ronal Jičín - TJ Cement Hranice
15.2.2014 18:00 HC Gumárny Zubří - Sokol HC Přerov

jaro – 21. kolo

22.2.2014 18:00 HC Gumárny Zubří - KH Kopřivnice
23.2.2014 10:30 Sokol HC Přerov - HBC Ronal Jičín
23.2.2014 10:30 TJ Cement Hranice - HC Dukla Praha
22.2.2014 17:00 HK .A.S.A. Město Lovosice - HCB OKD Karviná
22.2.2014 00:00 Talent M.A.T.Plzeň - SKP Frýdek-Místek
22.2.2014 00:00 HC Zlín - Handball KP Brno

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>