NÁJEMNÍCI – SLOVÁCKÉ DIVADLO z UHERSKÉ HRADIŠTĚ v ZUBŘÍ

 

 

Brilantní komedie plná omylů a záměn vypráví trochu ztřeštěnou anekdotu, na jejímž počátku přijde hlavní hrdina jménem Erik Swan na vychytralý způsob, jak pohodlně žít z podvodně získaných sociálních dávek. Dlouho mu všechno skvěle vychází, leč jednoho dne se mu situace vymkne z rukou. Vše začne vyplouvat na povrch v okamžiku, kdy jeho žena Linda objeví v prádelníku dámské prádlo nadměrné velikosti a krátce nato se v jejich domě objeví vrchní kontrolor ze sociálního úřadu. Tato situace rozpoutá neuvěřitelné množství komických scén. Hlavní hrdina je nucen pod tlakem okolností a bizarních náhod vymýšlet jednu lež za druhou, aby se vyprostil ze stále zapeklitějších situací, podobně jako jeho naivní podnájemník, jenž je okolnostmi nucen k tomu, aby se také stal mistrem lží a nečekaných převleků.

V hlavní roli zazářili Jiří Hejcman, ale zhlédnout jste mohli také další oblíbené tváře scény Slováckého divadla: Terezu Novotnou, Zdenka Trčálka, Davida Vaculíka, Pavla Hromádku, Alžbětu Kynclovou, Josefa Kubánika, Kamila Pulce, Irenu Vackovou a Andreu Nakládalovou.

 

 

VÍCE FOTEK KE STAŽENÍ ZDE

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>