V listopadu začíná Zuberská amatérská liga v kuželkách

 

V měsíci listopadu odstartuje v zuberské kuželně 1. ročník Zuberské amatérské ligy! Tato soutěž je určena všem neregistrovaným hráčům starším 15 let, kteří nejsou registrovaní v žádném kuželkářském oddíle v ČR včetně dorostenců. Zúčastnit soutěže se mohou registrovaní hráči, kteří z různých důvodů jeden rok nestartovali v žádných soutěžích řízených jakýmkoliv územním orgánem ČKA. Druhou vyjímkou je povolení startu registrovaným hráčům nad 60 let.

Soutěž je určena pro tříčlenná smíšená družstva a hrát se bude na 60 hodů sdružených, to znamená 15 hodů do plných + 15 hodů dorážky s výměnou drah. Hracími dny budou úterý a středa a termín konání soutěže je listopad 2013 až březen 2014. Hrací systém, výše startovného a rozlosování bude upřesněno po uzávěrce soutěže, která je 15.10.2013. Do té doby je nutno odevzdat řádně vyplněnou přihlášku (je součástí tohoto příspěvku nebo přímo v kuželně) osobně nebo emailem p. J. Randusovi (josef.randus@mesto-zubri.cz). Na konci soutěže budou odměněna tři nejlepší družstva a ceny obdrží taky tři nejlepší jednotlivci. Pro nejlepších 12 jednotlivců bude na závěr ligy připraven turnaj TOP 12. Herní řád a podrobné informace k soutěži najdete zde. Přihláška potřebná pro start v soutěži zde. Na Vaši účast se těší pořadatelé Město Zubří a oddíl kuželek TJ Gumárny Zubří.

kuzelky-1_1

 

Zdroj: sportoviste.mesto-zubri.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>