FC Zubří – Hutisko – 5:0 (4:0)

0

V dnešním domácím zápase jsme přivítali celek Hutiska s tím, že se vyvarujeme podcenění soupeře. To jsme splnili hned od začátku, kdy jsme hodně vysunuli presink a hosté měli hodně problémů s rozehrávkou. Soupeře jsme uzamkli před jejich šestnáctkou a tvořili jsme si šance. Zhruba v 15. minutě poslal křižnou přihrávku pod sebe Vavryniuk, balón si našel Pavlíček a s tečí překonal gólmana hostí. Z tlaku jsme nepolevili a dál jsme se hnali za góly. Drda vypíchnul obránci balón, ten ho ve vápně stáhnul a nařízenou penaltu proměnil Raždík. Další gól přišel po ponechané výhodě, když se krásně do pravé šibenice trefil opět Pavlíček. Hosté do té doby měli jen jednu střelu vysoko nad. Na konci první půle pak krásným balónem poslal Raždík do sóla Neráda a ten nezaváhal – 4:0.

V druhé půle jsme pak i prostřídali a tak naše hra trošku opadla. I přesto jsme si však šance stále vytvářeli, kdy hlavně zlobili aktivní Raždík, Pavlíček, Nerád a Drda. Další gól vzniknul, když ze strany Pavlíček opět vystřelil, domácí hráči balón zblokovali, ten se odrazil do strany, našel si ho Drda a prostřelil všechno před ním – 5:0. Utkání jsme tak s přehledem zvládli a získali jsme tři body do tabulky.