Hlasujte pro nejlepšího sportovce města Zubří roku 2016!!!

Obrázek

Město Zubří vyhlásilo na konci minulého roku čtvrtý ročník ankety O nejlepšího a nejpopulárnějšího sportovce města Zubří roku 2016. Do 6. ledna měly možnost sportovní oddíly, kluby či jednotlivci podávat nominace všech sportovců a kolektivů, kteří během roku 2016 dosáhli významných sportovních výsledků. Ve čtyřech vyhlášených kategoriích můžou sportovní fanoušci vybírat právě ty nejlepší z nejlepších!! V každé kategorii lze hlasovat pro jednoho z nominovaných.

Jak můžete hlasovat? Máte možnost hlasovat dvěma způsoby:

1) Internet – sport.mesto-zubri.cz (ODKAZ NA ANKETU ZDE)
Na internetových stránkách má každý možnost hlasovat pouze jednou. Z důvodu regulérnosti ankety je třeba pro hlasování zadat e-mail, na který bude odeslán odkaz. Hlas se připočte až po potvrzení odkazu! Pozor! Může se stát, že potvrzení bude považováno za spam. Proto si svou emailovou schránku dobře prohlédněte! V případě nepotvrzení odkazu nebude hlas do ankety započítán!

2) Anketní lístek – Zuberské noviny (vyjde v lednovém čísle)
Tento vyplněný formulář ze Zuberských novin budeme přijímat do 8. 2. 2017 na podatelně MěÚ Zubří, v kanceláři Klubu Zubří, v knihovně a v kanceláři Sportovní haly. Na těchto místech si lze vyzvednout další samostatné hlasovací lístky k vyplnění již od 13. února!!
Stejně jako v případě internetového hlasování lze hlasovat pouze jednou!

Hlasování bude ukončeno 8. února 2017.

Na fotografie nominovaných sportovců včetně jejich úspěchů v minulém roce se můžete podívat zde.

Sportovní galavečer s vyhlášením nejlepších sportovců města Zubří proběhne v neděli 5. března v Klubu Zubří a již nyní jste na něj srdečně zváni. Všechny anketní lístky budou slosovány a tři z Vás obdrží zajímavé ceny!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>