Anketa – Hlasujte pro nejlepšího sportovce města Zubří roku 2015!!!

Město Zubří vyhlásilo na konci minulého roku třetí ročník ankety O nejlepšího sportovce města Zubří roku 2015. Až do 21. ledna měly možnost sportovní oddíly, kluby či jednotlivci podávat nominace všech sportovců a kolektivů, kteří během roku 2015 dosáhli významných sportovních výsledků. Ve čtyřech vyhlášených kategoriích můžou sportovní fanoušci vybírat právě ty nejlepší z nejlepších!! V každé kategorii lze hlasovat pro jednoho z nominovaných.

Jak můžete hlasovat? Máte možnost hlasovat dvěma způsoby:

1) Internet – sport.mesto-zubri.cz 
Na internetových stránkách má každý možnost hlasovat pouze jednou. Z důvodu regulérnosti ankety je třeba pro hlasování zadat e-mail, na který bude odeslán odkaz. Hlas se připočte až po potvrzení odkazu. V opačném případě nebude hlas do ankety započítán!

2) Anketní lístek – Zuberské noviny (vyjde v únorovém čísle)
Tento vyplněný formulář ze Zuberských novin budeme přijímat do 7. 3. 2016 na podatelně MěÚ Zubří, v kanceláři Klubu Zubří, v knihovně a v kanceláři Sportovní haly. Na těchto místech si lze vyzvednout další samostatné hlasovací lístky k vyplnění již od 1. února!!
Stejně jako v případě internetového hlasování lze hlasovat pouze jednou!

Hlasování bude ukončeno 7. března 2016.

Na fotografie nominovaných sportovců včetně jejich úspěchů v minulém roce se můžete podívat zde.

Sportovní galavečer s vyhlášením nejlepších sportovců města Zubří proběhne v sobotu 9. dubna v Klubu Zubří a již nyní jste na něj srdečně zváni. Všechny anketní lístky budou slosovány a tři z Vás obdrží zajímavé ceny!

 

Hlasovat můžete ZDE

 

sportovec2015-logo_zoom

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>