Zuberská liga v kuželkách rozlosována

Úterý 6. října je dnem, kdy opět zazní v zuberské kuželně dunění koulí a rachot z padajících kuželek. Začíná totiž již třetí ročník Zuberské amatérské ligy! A může to být sezóna historická. Už teď je jisté, že se jí zúčastní rekordní počet týmů a hlavně – může to být sezóna poslední vzhledem k plánovanému zbouraní budovy a následnému vybudování kuželny nové v areálu Multifunkčního centra. Uvidíme, co letošní ročník přinese. Zda někdo sesadí z trůnu Marody, v jakém světle se představí dva nové týmy a jaké výkony borci na dvou saduritových drahách předvedou.

Letos budou hrát ligu tyto týmy: KO-SA, Skittles crew, Oktopus, TIP cafe, TPV, Paneláci, Dvě+jeden, Marodi a nováčci Lutomidaji a Gumotíci. Na rozlosování se můžete podívat zde. Hrát se bude dvoukolově každý s každým, na konci bude dekorován vítěz s nejvyšším počtem bodů. Kvůli velkému počtu týmů budou hracími dny úterý a středa, hrát se bude od 6. října do 16. března. Slavnostní zakončení a závěrečný exhibiční turnaj TOP 12 je plánován na sobotu 26. března. Partnery kuželkářské ligy jsou Město Zubří, informační portál Zubřan.czLB silver - velkoobchod se stříbrnými šperky, Martin Pšenica - servis výpočetní techniky, Robert Jurajda – marketing a manažérská činnost, kavárna TIP cafeGumko.cz- autokoberce, příslušenství do auta a Dana Krůpová - masérské služby.

Autor: Pepa Randus

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>