3.mezinárodní závod Slovensko-Moravského poháru v kategoriích radiem řízených modelů automobilů

Dne 29.11. uspořádal Modelářský klub Zubří.Soutěž proběhla v prostorách místní Sokolovny.Soutěže se zúčastnilo 36 modelářů s 54 modely z klubů Púchova,Hlohovce,Topolčan,Vysokého Mýta,Hrotovic u Třebíče,Brna,Bystřice pod Hostýnem,Val.Meziříčí,Vsetína,Frýdku Místku, Břeclavi ,Ostravy a Zubří.Jednalo se převážně o špičkové závodníky České a Slovenské republiky.Nejstarším účastníkem byl 85 letý Jan Hrnčíř z Břeclavi a nejmladší byla 5 ti letá Sára Diblíková z Brna.Výsledky z této soutěže se započítávají do seriálu soutěží 2014-2015.Po třech závodech  zuberští  modeláři obsazují dvě 2.místa,jedno 3.,4. a 6. místo.

V Zubří se ještě pojede 7.závod 24.1.2015 a 10. závěrečný závod 11.4.2015, kde proběhne celkové vyhlášení výsledků seriálu 2014-2015.Podle počtu soutěžících a jejich hodnocení se soutěže v Zubří líbí a soutěžící sem rádi jezdí.

 

 

za MK Zubří Janošek Jaroslav

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>