Vlasta Redl a Luboš Pospíšil ovládli zuberský klub

Dva bardi tuzemské hudební scény – za Čechy Luboš Pospíšil, za Moravu Vlasta Redl, oba za doprovodu svých jedinečných hudebníků, se vydali na společné „československé“ turné a při svých hudebních toulkách zabloudili také k nám do Zubří. Jejich společný hudební maraton naplánovaný na neděli 30. března 2014 v Klubu Zubří, nepostrádal muzikantskou ekvilibristiku, souznění, nadčasový poetický základ v textech písní, humor a vtip, ani trochu té radosti pro mužské oko a ucho – nekorunovanou královnu českých bubenic Páju Táboříkovou.  Zuberský klub poskytl muzikantům takové akustické i divácké zázemí, že z nich radost z hraní doslova tryskala proudem. A vždy, když už se zdálo, že hranice všudypřítomného muzikanstského umu není kam posouvat, přišlo na řadu další překvapení.

 Bubeník Vlasty Redla ovládá i beatbox 


 

 

 Kvalita fotek, je poněkud horší, neboť byl zakázaný jakýkoliv zvuk, světlo, blesk či cokoliv co by mohlo rušit mistrovo vystoupení. :-)

Autor fotek: Aleš Měrka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>