Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Věra Martinová a Meritum

4.5.2022 @ 18.00 - 20.00

Kč300

Upozorňujeme na několikrát odložený koncert Věry Martinové. Vstupenky zakoupené v roce 2020 jsou stále platné. Případní zájemci o doprodej volejte 571 659 447 – ideálně týden před konáním akce. Momentálně nemáme volná místa k dispozici.

Populární česká zpěvačka, kytaristka a autorka Věra Martinová se skupinou Meritum přijíždí s koncertem právě k vám! Královna české country představí nejen ty nejoblíbenější písně z posledních více než třech dekád, ale také písničky z novinkového alba Meritum. Právě toto album vyšlo během koronavirového období a ve svém žánru se okamžitě stalo hudební událostí roku! “Moc se těším po nějaké době na své posluchače a samozřejmě i na živé vystoupení, které mi moc chybělo. Byla bych ráda, kdyby právě tento koncert se stal pro vás pohlazením v naší bouřlivé době”, říká Věra Martinová.

Diváci uslyší v jejím podání novinky a samozřejmě i hity, které milují: Až na vrcholky hor, Malý dům nad skálou, Pane náš a další. Koncert Věry Martinové má prokazatelně léčivý efekt, tak neváhejte!

Podrobnosti

Datum:
4.5.2022
Čas:
18.00 - 20.00
Cena:
Kč300
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , , , , ,
Webová stránka:
http://www.mesto-zubri.cz

Pořadatel

Město Zubří – Kultura
Telefon:
571 659 447
Email:
kultura@mesto-zubri.cz
Webová stránka:
www.mesto-zubri.cz/kultura