Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Divadlo Ungelt, Housle

6.5.2022 @ 18.00 - 20.00

500Kč

Zlodějíčkovské komediální drama o dvou bratřích a jejich rodinném příteli, kde naděje na lepší život odhalí pohnutou rodinnou minulost i sílu charakterů. Doposud se oba bratři protloukali newyorskými ulicemi jen těžko. Všechno se ale může změnit… Z kritiky Radmily Hrdinové (Novinky.cz) “Především je ale příležitostí pro tři herce, a to je devíza, kterou v Ungeltu po léta mistrně zhodnocuje režisér Ladislav Smoček.

Tentokrát v rolích obou bratrů svedl dohromady Jiřího Langmajera a Pavla Lišku a vystavěl s nimi postavy s propracovanou psychologickou kresbou a něžným humorem. (…) Inscenace díky Smočkově režii i hereckým výkonům neztrácí napětí i humor a v dobrých tradicích Ungeltu nabízí tip na příjemně strávený večer s úměrnou mírou úsměvu i dojetí.”

„Nezávislý newyorský herec a písničkář Dan McCormick nedávno prorazil coby dramatik na Off-Broadwayi právě Houslemi, dramatickou komedií se staromódním kouzlem. Díky tomuto jeho prvnímu velkému úspěchu jsme se o něm dozvěděli i my a jako první na světě ho nechali přeložit. Dan McCromick má totiž všechny výhody dramatika, který je primárně herec: dokáže napsat výborné postavy, akční poutavý děj a v neposlední řadě zábavné dialogy. K tomu všemu nemá ty nevýhody, s kterými se dramatici-herci často potýkají. Jeho hra má proto velké a hluboké téma i skvěle vyklenutý oblouk. Prostě ideální materiál pro Ungelt!“ (Pavel Ondruch)

Pro vstup platí permanentky zakoupené pro Divadelní předplatné 2022 nebo vstupenky zakoupené v doprodeji. Momentálně nemáme volná místa k prodeji. Aktuální informace na tel: 571 659 447, případně na e-mailu: kultura@mesto-zubri.cz. Rezervované vstupenky je možné si vyzvednout nejpozději do konce dubna nebo v termínu předem domluveném s pořadateli. 

 

Podrobnosti

Datum:
6.5.2022
Čas:
18.00 - 20.00
Cena:
500Kč
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , , , ,
Webová stránka:
http://www.mesto-zubri.cz

Pořadatel

Město Zubří – Kultura
Telefon:
571 659 447
Email:
kultura@mesto-zubri.cz
Webová stránka:
www.mesto-zubri.cz/kultura

Místo konání

Klub Zubří
Hamerská 10, 756 54
Zubří, 756 54
+ Google Mapa
Telefon:
571 659 447