Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

IVAN HLAS TRIO

Únor 11 @ 19.00 - 22.00

Kč250

Společenský večer s Ivanem Hlasem v Klubu Zubří

Chcete si alespoň na chvíli oddechnout od každodenního stresu a vychutnat plnými doušky krásnou muziku? Velká část plesů a zábav plánovaných tradičně na toto období se ruší a my Vám nabízíme příjemnou alternativu. V pátek 11. února zavítají do zuberského Klubu skvělí muzikanti, kteří už si dlouho na nic nehrají. Nepotřebují absolutní ticho a bystré posluchače usazené v řadách. Naopak budou rádi, když se s vámi v klidu a pohodě budou moci podělit o radost, kterou jim muzika přináší. Vy můžete v sále sedět u stolů s lehkým občerstvením a přáteli, a nechat se hýčkat tóny kytar okořeněnými o neotřelý zvuk linoucí se z violončela J.O. Nejezchleby.

Ivana Hlase nemusíme dlouho představovat, především jeho hity provázející muzikál Šakalí léta máme všichni vryté až hluboko pod kůží. A když se řekne „Aranka“, každý ví, že umí HULA-HOP. V triu Ivana Hlase doprovázejí kytarista Norbi Kovács a violoncellista Jaroslav Olin Nejezchleba. Tao komorní sestava kolem písničkáře Ivana Hlase funguje už nějaký čas. V nádherných aranžmá, zdobených virtuózní hrou na akustické nástroje nejlépe vyniknou Hlasovy písně, založené na vyváženosti hudby a poezii textů. Hudebníci nejsou na naší scéně žádnými nováčky, jejich radost z přímo předané muziky je pověstná. Kořeny ovlivňující hudbu tria jdou od hospodského blues, městských balad, rokenrolu, až po melodické názvuky různých etnik. Je to hudba v dobrém slova smyslu lidová.

Vstupenky zde: https://www.mesto-zubri.cz/nakup-listku-online/296

Vstupenky v ceně 250 Kč je možné rezervovat i koupit v kanceláři Klubu Zubří, rezervovat si je můžete také on-line na stránkách města. Doufejme, že tímto koncertem začneme pomalu vracet kulturu do Zubří i zpátky do zuberského Klubu.

 

Podrobnosti

Datum:
Únor 11
Čas:
19.00 - 22.00
Cena:
Kč250
Rubriky Akce:
,
Štítky Akce:
, , , , , ,
Webová stránka:
https://www.mesto-zubri.cz/kalendar-akci/ivan-hlas-trio

Pořadatel

Město Zubří – Kultura
Telefon:
571 659 447
Email:
kultura@mesto-zubri.cz
Webová stránka:
kultura.mesto-zubri.cz

Místo konání

Klub Zubří
Hamerská 10, 756 54
Zubří, 756 54
+ Google Mapa
Telefon:
571 659 447