Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

FC ZUBŘÍ slaví 80 let

24.6.2017 @ 12.00

Zdarma

A je to tady!!!
24. června 2017 od 12:00 budou probíhat na zuberském fotbalovém hřišti oslavy, jelikož zuberská kopaná slaví 80 let od svého založení.
Těšit se můžete na sportovní program (představí se všechny zuberské týmy), v 16:30 pak proběhne slavnostní zahájení a od 17:00 se můžete těšit na bohatý hudebně kulturní program, který je svázán s heslem “ZUBŘANI PRO ZUBŘANY” .
Všichni účinkující tak mají společné to, že jsou úzce spjatí se Zubřím.
Samozřejmostí je, že je pro Vás připraveno občestvení všeho druhu a vstup na akci je zdarma!

Těšíme se, že si oslavy příjdete užít s námi.
FC Zubří
✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵
Sledujte také web pro vždy aktuální informace:
http://www.fczubri.cz/a80-let/
✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵
Program akce:
od 12:00 – sportovní program v podobě fotbalových utkání
16:30 – slavnostní zahájení
od 17:00 – hudebně kulturní program

Detailní program naleznete na plakátu akce.
✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵
Pod heslem “ZUBŘANI PRO ZUBŘANY” vystoupí skupiny či jednotlivci, kteří Vám v Zubří jsou určitě známí a v průběhu roku je můžete pravidelně vídat nejen na různých zuberských akcích.

Matyáš Juříček – nadaný zuberský zpěvák, který vystupuje vždy se svou kytarou a určitě Vás hned ze startu navnadí na příjemnou vlnu, jelikož zpívá známé písničky a nebrání se ani anglicky zpívaným textům.

Elubic – zuberská skupina, která je tvořena mladými a nadanými hudebníky se Vám představí jako druhá v pořadí a i když jsou poměrně mladí, uvidíte jak si Vás svým zpěvem získají. Původně měli vzniknou pouze na jedno či dvě vystoupení pro benefici, ale nakonec se rozhodli pokračovat a udělali určitě dobře.

Koridor – ostřílení tvrďáci a rockeři, kteří to na pódiu vždy pořádně rozbalí a celé své vystoupení si maximálně užijou. V posledních dnech taky usilovně makají na svém novém CD, aby tak uspokojili své fanoušky a příznivce.

Faraoni – zuberští pohodáři a velcí oblíbenci, jak na jevišti, tak i mimo něj. Ani my jsme je nemohli ve svém programu vynechat, jelikož Vás opět určitě pozitivně naladí a roztančí. Musím je taky pochválit, že po oslovení, zda by na našich oslavách zahráli, vůbec neváhali a potvrdili jsou účast téměř ihned.

Syrová cibule – folková kapela ze Zubří se opět ukáže na scéně. Možná jste v poslední době o nich moc neslyšeli, ale oni stále jsou stále aktivní a vystupují. A taky jsou připraveni Vám na našich oslavách zahrát a zazpívat, tak jak to nejlíp umí.

OK Country – jde sice o skupinu z Valmezu, ale jejich zpěvačka je zubřanka Jindřiška Letáková, a proto se objeví i na oslavách zuberské kopané. Hrají převážně klasickou country muziku, ale občas zabrousí i do folku. V jejich interpretaci zazní dokonce i několik irských písní. V oblasti folku májí také nějaké vlastní texty i s melodiemi, jejichž autorem je jejich kapelník Lojza Krutílek.

DJ eMPea – zuberský DJ, který pravidelně vystupuje na různých akcích nejen v Zubří. Je dokonce i aktivním zuberským hráčem fotbalu. Na akcích se vždy dobře přizpůsobí publiku, a tak od něj uslyšíte určitě to nejlepší ze starších pecek, ale určitě nezapomene ani na mladé a zabrouzdá i do současné hudby. Závěr tak bude patřit pořádné diskotéce.
✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵✵
Věříme, že počasí nám bude přát a všichni společně tak strávíme příjemný den.

Moc se na všechny návštěvníky těšíme!
FC Zubří

Podrobnosti

Datum:
24.6.2017
Čas:
12.00
Cena:
Zdarma
Rubriky Akce:
, ,
Štítky Akce:
, , ,
Webová stránka:
http://www.fczubri.cz

Pořadatel

FC Zubří
Telefon:
737 915 802
Email:
fczubri@gmail.com
Webová stránka:
http://www.fczubri.cz/

Místo konání

Fotbalka
Sídlištní 491
Zubří, 75654
+ Google Mapa
Telefon:
737 915 802
Webová stránka:
http://www.fczubri.cz/