Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

4 TENOŘI – LÁSKA PRÝ

22.9.2023 @ 19.00 - 20.30

690Kč

4 Tenoři je seskupení sólistů českého hudebního divadla. Kvarteto bylo založeno v roce 2017 producentem Janisem Sidovským. V roce 2020 u vydavatelství Supraphon nahráli debutové album, které získalo Zlatou a Platinovou desku. Druhé album Láska prý vyšlo v říjnu 2022 a během dvou měsíců získalo také Zlatou desku.

4 Tenoři na koncertech vystupují s Unique Quartet a doprovodnými hudebníky. Příležitostně spolupracují také s Českým národním symfonickým orchestrem a s Filharmonií Bohuslava Martinů.  Nazpívali duety s Lucií Bílou, Helenou Vondráčkovou nebo Monikou Absolonovou.

Během své koncertní činnosti 4 Tenoři 2x vyprodali pražské Forum Karlín a desítky dalších sálů v České a Slovenské republice, včetně nádvoří Bratislavského hradu.

SÓLISTÉ

 

Marian VOJTKO, tenor

Držitel ceny Thálie, představitel hlavních rolí v muzikálech Fantom opery, Ples upírů, Dracula, Bídníci, Monte Cristo, Jekyll & Hyde nebo Baron Prášil. Účinkoval také v představeních Muž se železnou maskou, Kleopatra, Tři mušketýři, Čarodějka, Aida, Tarzan, Polská krev nebo Krysař.

 Michal BRAGAGNOLO, tenor

Sólista Národního divadla v Praze (La Traviata, Romeo a Julie, Z mrtvého domu, Billy Budd, Julietta, Chytračka a Měsíc, Láska ke třem pomerančům) a muzikálů Fantom opery, Ples upírů, Bídníci nebo Balada pro banditu. V Hudebním divadle Karlín hostuje v inscenaci Veselá vdova. V Plzni účinkuje v operetě Netopýr a v operách Dalibor a Candide. V Ústí nad Labem v Čardášové princezně a Manzell Nitouche, v Liberci v Donu Giovanni a Čardásová princezna a v jihočeskem divadle v opeře roku Mefisto.

Pavel VÍTEK, barytenor

Vytvořil premiérové role v muzikálech Bídníci, Pomáda, Dracula, Fantom opery, Mamma Mia!, Noc na Karlštejně, Rebelové, Miss Saigon, Cikáni jdou do nebe, Angelika, Tři mušketýři nebo Ples upírů, za který byl nominován na cenu Thálie. Jeho popové hity si zpívají 2 generace příznivců.

Jan KŘÍŽ, tenor

Dvojnásobný držitel ceny Thálie hostoval na německých scénách v hlavní roli muzikálu Plesu upírů.   V ČR účinkoval v inscenacích Krysař, Pomáda, Rocky, Horečka sobotní noci, Noc na Karlštejně, Děti ráje, Zpívání v dešti, Mefisto, Robin Hood, Atlantida, Divotvorný hrnec nebo Srdcový král.

V roce 2022 byl režisérem muzikálu Biograf láska s hity Hany Zagorové.

Informace k prodeji vstupenek:

4 TENOŘI – LÁSKA PRÝ, Pátek 22. září od 19.00 hodin
Robe Arena Zubří, Vstupné: 690 Kč

Prodej online: https://www.mesto-zubri.cz/nakup-listku-online
Hromadné objednávky: kultura@mesto-zubri.cz
Prodej v hotovosti: Kancelář odboru kultury, MUDr. Antonína Fabiána 638
Po, St: 8.00 – 11.30, 12.30 – 16:30 hodin po předchozí telefonické domluvě
Kontakt: 571 659 447, 602 483 785

Podrobnosti

Datum:
22.9.2023
Čas:
19.00 - 20.30
Cena:
690Kč
Rubriky Akce:
,

Pořadatel

Město Zubří – Kultura
Telefon:
571 659 447
Email:
kultura@mesto-zubri.cz
Webová stránka:
www.mesto-zubri.cz/kultura

Místo konání

HC ROBE ARENA – Sportovní hala
Hlavní 492,
Zubří, 75654
Webová stránka:
http://www.hczubri.cz/