Loading Events

« všechny akce

  • Tato akce již proběhla.

Křeslo pro hosta – Biologické hodiny

7.11.2013 @ 17.30 - 19.00

| 30,.Kč

 

 

V říjnu byl v klubu Zubří zahájen nový přednáškový cyklus, který volně navazuje na Akademii 3. věku. Každý měsíc, zpravidla druhý čtvrtek v měsíci, bude na jevišti velkého sálu klubu postaveno křeslo, do kterého budou usedat osobnosti známé i neznámé, vždy však takové, které mohou rozšířit okruh vašich znalostí a vědomostí. Budeme se snažit, abychom uspokojili nejen Vaše uši, ale také další smysly. Většina přednášek bude doplněna dataprojekcí, některé ovoní ochutnávky, jindy se zase budete moci podívat na rozličné artefakty dovezené z cest.

Prvním, kdo usedl do našeho křesla, byli preventisté Policie ČR. V rámci besedy viděli návštěvníci dokumentární film čerpající z reálných příběhů seniorů a pánové Vladislav Malcharczik a David Číp je upozorňovali na nebezpečné situace, s kterými se mohou v běžném životě potkat a poradili jim, jak tyto situace rozpoznat a účinně se jim vyhnout. Zdání může klamat, ale z jejich přednášky (Ne)bezpečný věk odcházeli návštěvníci rozesmátí a spokojení a to přesto, že trvala více než 2 hodiny. Mnozí z nich nás pak prosili, ať objednáme další přednášku podobného typu.

 

 

Křeslo pro hosta - listopad 2013

V tomto roce se můžete v cyklu KŘESLO PRO HOSTA těšit ještě na listopadovou přednášku Radky Dvořákové (7. 11. od 17:30 hod.), která vám v loňském roce vyprávěla o tom, jak si poradit s migrénou. Letos se na možnosti alternativní medicíny podívá trochu jiným okem. Povypráví vám, jak je vaše tělo a jednotlivé orgány zatíženo v průběhu celého kalendářního roku a poradí, jak s jednotlivými problémy bojovat či jim předcházet. Letošní poslední přednáška nás přenese až k protinožcům. Přijede oblíbená rodina Márových, jejichž vyprávění o Austrálii bude zajisté opět plné zážitků, zajímavostí a lidskosti.

Podrobnosti

Zahájení:
7.11.2013 17.30
Ukončení:
7.11.2013 19.00
Cena:
30,.Kč
Štítky akce:
, , ,

Pořadatel

Město Zubří – Kultura
Telefon:
571 659 447
Email:
Webová stránka:
kultura.mesto-zubri.cz

Místo konání

Klub Zubří
Telefon:
571 659 447
Hamerská 10, 756 54 Zubří, 756 54
+ Mapa Google